APPLE IPHONE 8 - NOVÁ GENERACE IPHONU.

14. 9. 2017

Apple iPhone 8 a iPhone 8 Plus jsou představiteli nové generace těchto oblíbených smartphonů. Těšit se můžete na skleněnou konstrukci, bezdrátové nabíjení, bezkonkurenční fotoaparát a skvělý výkon.  Chcete si být jistí, že Vám neunikne žádná nová informace a že budete mezi prvními majiteli nových iPhonů? Pak registrujte svůj zájem níže.


Mám zájem o iPhone 8

Budeme Vás v předstihu informovat o zahájení předobjednávek.

S registrací zájmu získáte pevné místo v pořadí zájemců - budete tak mezi prvními majiteli. To vše bez starostí - vše potřebné ohlídáme za Vás.

Apple iPhone 8 má elegantní skleněnou konstrukci. Nejoblíbenější foťák na světě v novém. Vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. Pohodlné bezdrátové nabíjení. A nevídané možnosti rozšířené reality. iPhone 8 představuje novou generaci iPhonu.

Smartphony na první pohled zaujmou nádherným celoskleněným designem - jedná se o dosud nejodolnější sklo na smartphonu, vepředu i vzadu spolu s barevně sladěným pruhem z leteckého hliníku. Retina HD displej nabídne široké barevné spektrum a nejvěrnější podání barev. Díky dvoudoménovým pixelům je obraz vidět perfektně skoro ze všech úhlů.
Infolinka
+420 245 008 383