Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

APPLE IPHONE SE - PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY

29. 3. 2016

Přijímáme předobjednávky na nový smartphone od společnosti Apple - iPhone SE, který se honosí titulem nejvýkonějšího 4" smartphonu na světě. K dostání bude ve čtyřech atraktivních barvách, přičemž si budete moci vybrat ze dvou velikostí úložného prostoru - 16GB či 64GB.


Apple iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4" smartphone na světě. Přístroj si zachovává oblíbený klasický design a obsahuje celou řadu inovací. Tento lehký, kompaktní smartphone z pískovaného hliníku vám padne přesně do ruky. Na brilantním 4" Retina displeji vypadá všechno ostře a jasně. Celkový dojem podtrhují zkosené hrany s matným povrchem a barevně sladěné logo z nerezové oceli.

Srdcem iPhonu SE je stejný vyspělý čip A9, jako je v iPhonu 6s. 64bitová architektura třídy stolních počítačů vyniká rychlostí a odezvou. A grafika s výkonem herních konzolí zvládá i propracované prostředí her a aplikací. Je to skutečně silný čip s vrcholným výkonem.

iOS 9 s přehledným prostředím, výbornými funkcemi a zabezpečením v samotném jádru je nejvyspělejší mobilní operační systém a základ iPhonu SE. Vypadá a funguje krásně, takže i nejjednodušší věci vás budou bavit.