APPLE IPHONE X - JIŽ BRZY!

11. 10. 2017

Již brzy se na našich pultech objeví očekáváná novinka Apple iPhone X. Chcete si být jistí, že Vám neunikne žádná nová informace a že budete mezi prvními majiteli nového iPhonu? Pak registrujte svůj zájem níže.


Apple iPhone X zaujme na první pohled bezrámečkovým designem, celý smartphone tvoří souvislý povrch, na kterém Vás nebude nic rušit, tlačítko plochy je nahrazeno novými a přitom povědomými způsoby ovládání. Celá přední i celá zadní strana je ze skla. Nejodolnějšího, jaké kdy bylo společností Apple vyrobeno, se zpevňovací vrstvou, která je o 50 procent hlubší. Smartphone je mikroskopicky přesně konstruovaný tak, aby byl odolný proti vodě, polití a prachu.

Šestijádrový procesor A11 Bionic se 4,3 miliardy tranzistorů má čtyři úsporná jádra, která jsou až o 70 procent rychlejší než v čipu A10 Fusion, a dvě výkonnostní jádra, která jsou rychlejší až o 25 procent. Pokud je potřeba opravdu extrémní výkon, tak spojí procesor výkon všech šesti jader dohromady.

Mám zájem o iPhone X

Budeme Vás v předstihu informovat o zahájení předobjednávek.

S registrací zájmu získáte pevné místo v pořadí zájemců - budete tak mezi prvními majiteli. To vše bez starostí - vše potřebné ohlídáme za Vás.

Apple iPhone X bude k dostání v těchto barevných variantáchInfolinka
+420 245 008 383