ASUS ZENFONE 5 EXKLUZIVNĚ U NÁS. PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!

18. 5. 2018

Exkluzivně již dnes Vám přinášíme dlouho očekávanou novinku Asus Zenfone 5 s podporou umělé inteligence. Neváhejte a buďte mezi prvními majiteli tohoto skvostného smartphonu.

Asus Zenfone 5 je doslova mistr umělé inteligenceSnímá perfektní fotografie pokaždé, bez ohledu na objekt, aniž byste o tom museli přemýšlet. Bez ohledu na úkol, kterým ho pověříte, poskytuje ZenFone 5 vždy plynulý a citlivý výkon, s nápadným kompaktním designem a úžasným vzhledem, díky čemuž je radost jej používat.

Inteligentní systém s duální kamerou vám díky pokročilým funkcím umělé inteligence pomůže předvídat vaše potřeby a přizpůsobí se vašim preferencím, takže se můžete soustředit na samotný předmět, nikoliv na fotoaparát, a získat vždy dokonalé výsledky.

V srdci telefonu tluče pokročilá platforma Qualcomm Snapdragon 636 s umělou inteligencí, která kombinuje plynulý a citlivý výkon s vynikající životností baterie. ZenFone 5 je navržen tak, aby fungoval i při spouštění náročných aplikací, a pokud to bude potřeba, je zde dostatek dodatečného výkonu napájení.

ZenFone 5 má ohromující zcela nový vzhled obrazovky od okraje k okraji telefonu, který vám umožní vidět více, ale přitom se vám stále pohodlně vejde do ruky. Tato úžasná obrazovka je naprosto úchvatná. Technologie umělé inteligence zaručuje, že snímky vždy vypadají nejlépe jak mohou a je dokonce tak chytrá, že se obrazovka zapne, když se na telefon díváte!


Infolinka
+420 245 008 383