Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

BESTSELLERY HUAWEI ZA JEŠTĚ LEPŠÍ CENY

4. 10. 2016

Smartphony Huawei nyní pořídíte za ještě lepší ceny. Slevy dosahují až 2 000 Kč. Například skvěle vybavený Huawei P8 pořídíte za úžasných 7 990 Kč.

Za novou atraktivní cenu tak pořídíte například


Huawei P9, který je vybaven 5,2" FULL HD displejem, který věrně zobrazí Vaše fotografie a je vybaven technologií IPS pro široké pozorovací úhly. O výkon smartphonu se stará nejnovější 64bitový osmijádrový procesor Kirin 955, doplněný o 3GB operační paměti RAM. Úložiště přístroje je pak 32GB, přičemž půjde rozšířit přes paměťovou kartu microSD.

Huawei P9 lite zaujme na první pohled 5,2" FULL HD displejem, který věrně zobrazí Vaše fotografie a je vybaven technologií IPS pro široké pozorovací úhly. Displej je obepínám rámem z leteckého hliníku, který propůjčuje smartphonu nádech exkluzivity. Na zadní straně smartphonu naleznete čtečku otisků prstů, kterou je možné využívat jako touchpad pro usnadnění práce s přístrojem (lze skrze ní prohlížet galerie, ovládat fotoaparát, zvednout hovor aj.).

Huawei P8 kombinuje čisté a estetické linie s vyspělými technologiemi. Jeho kovové unibody tělo se zaoblenými hranami je 6,4 mm tenké. Přístroj tak nejen dobře vypadá, ale také se drží velmi dobře v ruce. Těšit se můžete na osmijádrový procesor, dva pokročilé fotoaparáty a bleskovou LTE konektivitu. Prostorný 5.2" FULL HD displej smartphonu sahá od kraje ke kraji. Rámeček okolo něj tak zbytečně nezvětšuje rozměry smartphonu. Před poškozením jej chrání Gorilla Glass 3 od firmy Corning.

Huawei P8 lite nabízí parádní poměr mezi cenou a výkonem. Mezi jeho hlavní přednosti patří elegantní design hlinkového unibody těla, špičkové zpracování, výkonný osmijádrový procesor, podpora LTE, Dual SIM a kvalitní fotoaparát. 5" HD displej je plně laminovaný, má rozlišení 1280 x 720 bodů a je chráněný vrstvou zamezující otiskům prstů. Zárukou širokých zorných úhlů je IPS technologie.