ČAS NA UPGRADE VAŠEHO SMARTPHONU APPLE!

1. 6. 2017

Máte starší iPhone a přemýšlíte o jeho upgradu? Nebo si chcete pořídit nový smartphone Apple za skvělou cenu? Pak byste neměli přehlédnout možnost zakoupit si Apple iPhone 6 za úžasných 9 990 Kč. Navíc k němu obdržíte Bonus 800 Kč při nákupu na protiúčet.

​​

Apple iPhone 6 zaujme na první pohled prostorným 4.7" Retina HD displej s rozlišením 1 334 x 750 pixelů. IPS technologie se stará o široké pozorovací úhly. Výkon přístroje zajišťuje 64-bitový procesor Apple A8. Můžete si tedy naplno užít video ve vysokém rozlišení nebo hry s úžasnou grafikou.

Pořizování perfektních snímků je s fotoaparátem iSight pozoruhodně snadné. Fotoaparát nabídne 8Mpx snímač, clonu f/2,2 a duální LED blesk. Přístroj podporuje 20 pásem LTE a samozřejmě také 2G a 3G sítě. 

Apple iPhone kontrolujete nesčíslněkrát denně. Zadávat pokaždé kód zdržuje. Nyní se do něj dostanete rychleji. Stačí položit prst na domácí tlačítko a iPhone se odemkne. Do paměti můžete uložit několik prstů, abyste mohli telefon odemknout v každém okamžiku.

Apple iPhone 6 můžete díky naší unikatní službě "Vždy nejnovější smartphone z řady" pořídit za skvělých 411 Kč měsíčně.  Více informací o službě naleznete zde.Infolinka
+420 245 008 383