DÁRKY KE SMARTPHONŮM SONY

12. 6. 2017

K vybraným smartphonům Sony obdržíte při jejich zakoupení praktický dárek zdarma. Neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob.

Sony Xperia XA má zakřivené hrany displeje, které plynule přecházejí do zaobleného rámečku, a proto je stejně příjemný pro ruku i pro oko. Displej smartphonu pokrývá téměř celou přední stranu, rámeček téměř není vidět. To znamená maximální možnou plochu obrazovky, aniž by narostla velikost telefonu. Při zakoupení Sony Xperia XA získáte zdarma powerbank Ksix 2 200 mAh.

Sony Xperia L1 má vysoce kvalitní 5,5palcový displej s designem „loop surface“ a úzkými rámečky, takže vše dokonale uvidíte a můžete se o zážitek podělit i s ostatními. Čtyřjádrový procesor a 2 GB paměti RAM zajistí dostatečný výkon na vše, co potřebujete. Při zakoupení Sony Xperia L1 získáte zdarma powerbank Ksix 2 200 mAh.

Sony Xperia XA Ultra disponuje kamerou s úctyhodnými 16 MPx nabízí pokročilé technologie pro skvělé selfie. Díky schopnosti pořizovat skvělé snímky i za zhoršených světelných podmínek, budou Selfie vždy ostré a jasné. Smartphone má díky převratné baterii dost sil na dva dny běžného používání na jedno nabití. Při zakoupení Sony Xperia XA Ultra získáte zdarma powerbank Ksix 6 000 mAh a tvrzené sklo.

Sony Xperia XA1 Ultra zaujme na první pohled ohromujícím 6” displejem téměř bez rámečku, který nabízí pohlcující zážitky ze sledování obrazu přímo ve vaší dlani. Precizní a detailní provedení hliníkového rámečku a sklo 2.5D dávají smartphonu jeho uhlazený vzhled. Osmijádrový procesor s pamětí RAM 4 GB zajistí dostatek výkonu. Při zakoupení Sony Xperia XA1 Ultra získáte zdarma powerbank Ksix 6 000 mAh a tvrzené sklo.
Infolinka
+420 245 008 383