DÁRKY KE SMARTPHONŮM SONY

4. 4. 2017

K vybraným smartphonům Sony obdržíte při jejich zakoupení praktický dárek zdarma. Neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob.


Sony Xperia XA má zakřivené hrany displeje, které plynule přecházejí do zaobleného rámečku, a proto je stejně příjemný pro ruku i pro oko. Displej smartphonu pokrývá téměř celou přední stranu, rámeček téměř není vidět. To znamená maximální možnou plochu obrazovky, aniž by narostla velikost telefonu. Při zakoupení Sony Xperia XA získáte zdarma powerbank Ksix 2 200 mAh.

Sony Xperia XA Ultra disponuje kamerou s úctyhodnými 16 MPx nabízí pokročilé technologie pro skvělé selfie. Díky schopnosti pořizovat skvělé snímky i za zhoršených světelných podmínek, budou Selfie vždy ostré a jasné. Smartphone má díky převratné baterii dost sil na dva dny běžného používání na jedno nabití. Při zakoupení Sony Xperia XA Ultra získáte zdarma powerbank Ksix 6 000 mAh a tvrzené sklo.

Sony Xperia XCompact se rozhodně nenechá zaskočit pohybem. Díky inovativní technologii trojitého snímání obrazu můžete pohybující se objekty zachytit ostře a do nejmenších detailů, a to i při slabém osvětlení. A vzhledem k tomu, že tento 4,6palcový telefon a jeho fotoaparát můžete mít stále v kapse, už nikdy nezmeškáte žádný snímek. Při zakoupení Sony Xperia XCompact získáte zdarma powerbank Ksix 6 000 mAh a tvrzené sklo.Infolinka
+420 245 008 383