HONOR 8X SKLADEM!

11. 10. 2018

Naskladnili jsme novinku Honor 8x. Smartphone nabízí skvělý poměr cena/výkon. Zaujme především výkoný procesor, vynikající duální fotoaparát a prostorný displej. Pouze u nás k telefonu získáte 800 Kč bonus, který Vám bude proplacen ke stávajícímu telefonu!

Honor 8x zaujme bezrámečkovým FullView HD displejem s pokročilou technologií chip-on-film (COF) a speciálním designem antény. 6,5" displej nabízí neuvěřitelný poměr obrazovky k tělu 91% a vysoké rozlišení. Díky pokročilému bezrámečkovému designu může telefon zachovat stejnou velikost těla jako 5,5” telefon, což zaručí snadné držení.

Druhá generace skleněného filmu se dvěma vizuálními efekty zaručí jedinečnost vašeho smartphonu. Užívejte si telefonu, který lahodí vašim očím. Duální fotoaparát s AI přináší rozlišení až 20 MPx. Dokáže identifikovat 22 různých kategorií objektů v obrazech a 500 scénářů v reálném čase. Beauty efekty vám pomohou upravit a retušovat fotografie na základě segmentace oblasti. Bokeh efekt pomáhá optimalizovat vaše snímky díky možnosti rozmazání pozadí. Přední kamera s rozlišením 16 MPx zaručí ta nejkrásnější a nejostřejší selfies.

K přístroji získáte bonus 800 Kč při nákupu na protiúčet.Honor 8X tak můžete pořídit za bezkonkurenční cenu na trhu.

Tato akce je ukončena! 

Bluetooth sluchátka Fixed Steel jsou tou pravou volbou pro všechny hudební nadšence, kteří ocení kvalitní zvuk, bezdrátové provedení a stylový design. Sluchátka získáte zdarma jako dárek k Honoru 8X ve verzi 128GB.


Honor 8X je k dostání v těchto atraktivních barvách

Infolinka
+420 245 008 383