HONOR 9 - JE ČAS ZAZÁŘIT

13. 7. 2017

Horkou novinku letošního léta máme skladem na všech našich prodejnách! K nadupanému smartphonu Honor 9 od nás navíc obdržíte Bonus 2 000 Kč při nákupu na protiúčet. Smartphone též můžete pořídit v rámci naší služby "Vždy nejnovější smartphone z řady".

Honor 9 Vás již na první pohled zaujme dokonalým zpracováním bez kompromisů. Zadní část vyrobená z 3D zakřiveného skla přechází dokonale hladce v pískovaný kovový rámeček telefonu. Jedinečný fotoaparát s dvojitou čočkou dokáže zachytit okolní svět v neuvěřitelně vysokém rozlišení. Fotoaparát je vyvrcholením čtyř generací vývoje výjimečné technologie duálního objektivu, která dokonale využívá a kombinuje přednosti 20MP monochromatické čočky a 12MP barevné (RGB) čočky.

Honor 9 je bez nadupaný výkonem až „na půdu“. Díky čipsetu Kirin 960 se Honor 9 v porovnání s předchozí generací může chlubit o 18 % vyšším výkonem a dokonce o 180 % rychlejším grafickým procesorem, což mu společně s jeho až 6GB operační pamětí a úložištěm o kapacitě 64 GB zaručuje skvělý výkon po dlouhou dobu a vám jen ty nejlepší zážitky.

V rámci služby "Vždy nejnovější smartphone z řady" můžete Honor 9 získat za pouhých 534 Kč měsíčně. Více informací zde.
Infolinka
+420 245 008 383