{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

HUAWEI MATE 20 PRO

16. 11. 2018

Představujeme smartphone Huawei Mate 20 Pro. Jedná se o jeden z nejlepších smartphonů, které si můžete pořídit. Pouze u nás navíc získáte bonus 1 200 Kč při nákupu na protiúčet.

Huawei Mate 20 Pro přináší špičkovou výbavu v čele s nejvýkonnějším procesorem Kirin 980 s umělou inteligencí, trojitým zadním fotoaparátem Leica s trojnásobným optickým zoomemodolností vůči prachu a vodě dle certifikace IP68 a bezrámečkovým 6.4" displejem se čtečkou otisků prstů. Huawei Mate 20 Pro se navíc pyšní obří 4 200 mAh baterií, kterou za 30 minut nabijete na 70%.


Přirozené mistrovské dílo

Propracované mistrovské dílo ze 3D skla s hladkými křivkami a spoji, které se rozpouští v designu. Zdokonalená symfonie ve vaší ruce.

Čtečka otisku prstů na obrazovce

Díky ergonomickému provedení a technologii dynamického snímání tlaku stačí zvednout prst a dotknout se obrazovky. Telefon se odemkne rychle a bezpečně.

Nový trojitý fotoaparát Leica

Nový trojitý fotoaparát Leica s podporou umělé inteligence každé fotografii dodá dramatičnost, strukturu, barvy a krásu skutečného života.

Napájení, kterému můžete věřit

Technologie HUAWEI SuperCharge s certifikací činí z modelu HUAWEI Mate 20 Pro výkonného společníka, na kterého se můžete spolehnout. Během 30 minut dokážete baterii dobít až na 70 %.


Huawei Mate 20 Pro

Infolinka
+420 245 008 383