HUAWEI NOVA 3 S DÁRKY!

5. 10. 2018

Ke smartphonu Huawei Nova 3 nyní obdržíte atraktivní dárky. Přístroj nabízí skvělou výbavu v čele se čtyřmi fotoaparáty s umělou inteligencí.

Akce byla ukončena.


Huawei Nova 3 nabízí díky čtyřem fotoaparátům neomezené možnosti focení. Kombinace osmijádrového procesoru a 4 GB RAM slibuje špičkový výkon. Baterie s kapacitou 3 750 mAh poskytuje ohromnou energii. Fotografie a videa si pak budete moci prohlížet na bezrámečkovém displeji s úhlopříčkou 6.3". Nová technologie Face ID je rychlá, bezpečná a funguje při každém světle. 

CM51 je Bluetooth reproduktor, který Vás překvapí skvělým zvukem, který skrývá v malém tělě. Díky zabudovanému mikrofonu je možné ho použít nejen pro přehrávání hudby, ale i jako handsfree. Jednoduché propojení Bluetooth disponuje dosahem 10 metrů. Potěší i voděodolnost (krytí s normou IPX5).Při zakoupení nového smartohonu získáte bonus 1 200 Kč k výkupní ceně Vašeho stávajícího telefonu. Bonus je nutné využít do jednoho měsíce od zakoupení Huawei Nova 3 . K Huawei Nova 3 získáte bonus 1 200 Kč. Více informací o bonusu k protiúčtu naleznete zde.                                                                   Infolinka
+420 245 008 383