HUAWEI NOVA 3 / NOVA 3I S DÁRKY!

5. 10. 2018

Ke smartphonům Huawei Nova 3 a Huawei Nova 3i nyní obdržíte atraktivní dárky. Přístroj nabízí skvělou výbavu v čele se čtyřmi fotoaparáty s umělou inteligencí.

Huawei Nova 3 nabízí díky čtyřem fotoaparátům neomezené možnosti focení. Kombinace osmijádrového procesoru a 4 GB RAM slibuje špičkový výkon. Baterie s kapacitou 3 750 mAh poskytuje ohromnou energii. Fotografie a videa si pak budete moci prohlížet na bezrámečkovém displeji s úhlopříčkou 6.3". Nová technologie Face ID je rychlá, bezpečná a funguje při každém světle. 

Huawei Nova 3i zaujme na první designovým provedením. Smartphone si tak budete skutečně užívat na pohled i na dotek díky krásným barevným odstínům v zadní skleněné a prostřední kovové části. Bezráměčkový displej má uhlopříčku 6,3" a nebízí FHD+ (2340 x1080) rozlišení. Díky specializovaným AI fotoaparátům o rozlišení 24 Mpx + 2 Mpx vpředu a 16 Mpx + 2 Mpx na zadní straně dokáže Nova 3i zaručit pohlcující snímky bez jakéhokoliv šumu a s bokeh efekty.

CM51 je Bluetooth reproduktor, který Vás překvapí skvělým zvukem, který skrývá v malém tělě. Díky zabudovanému mikrofonu je možné ho použít nejen pro přehrávání hudby, ale i jako handsfree. Jednoduché propojení Bluetooth disponuje dosahem 10 metrů. Potěší i voděodolnost (krytí s normou IPX5).AM61 jsou designová Bluetooth sluchátka od značky Huawei, která nabízí elegantní a komfortní design, jednoduché ovládání a kvalitní zpracování. Sluchátka jsou ideální například pro poslech hudby při sportování. Díky výdrži až 11 hodin na jedno nabití Vám budou bez problémů sloužit po celý den.
Infolinka
+420 245 008 383