HUAWEI P20 PRO S DÁRKEM ZA 5 690 KČ!

4. 12. 2018

Při nákupu smartphonu Huawei P20 Pro nyní obdržíte chytré hodiny Huawei Watch GT Sport v hodnotě 5 690 Kč zdarma jako dárek! Neváhejte. Akce platí do vyprodání zásob!

Akce byla ukončena.

Při zakoupení Huawei P20 Pro obdržíte chytré hodinky Huawei Watch GT Sport v hodnotě 5 690 Kč zdarma jako dárek.

Jak získat hodinky Huawei Watch GT Sport?

  1. Zakoupíte jeden z níže uvedených smartphonů Huawei P20 Pro v době trvání akce na jedné z našich prodejen nebo online na eshopu.
  2. Hodinky Huawei Watch GT Sport Vám budou vydány/zaslány spolu se zakoupeným telefonem.


Hodinky Huawei Watch GT Sport získáte při zakoupení nového smartphonu Huawei P20 Pro
Pravidla akce Huawei P20 Pro s dárkem za 5 690 Kč! (dálen jen „Kampaň“)

I. Prodávající: MOBIL POHOTOVOST s.r.o., U Nového Suchdolu 140/32, 160 00, Praha 6, IČ: 26705851, DIČ: CZ26705851. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 88608.

II. Účastníkem Kampaně (dále jen „Účastník“) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“).

III. Kampaň probíhá od 1. 12. do 31. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob Přístrojů.

IV. Dárkem se rozumí chytré hodinky Huawei Watch GT Sport. 

V. Podmínkou pro účast v kampani a získání Dárku je nákup nového smartphonu Huawei P20 Pro (dále jen „Přístroj") na jedné z prodejen prodávajícího či online prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.mp.cz.

VI. V případě nákupu Přístroje Účastníkem jako spotřebitelem, kdy spotřebitel využije své právo od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě odstoupit (ve smyslu § 1829 Občanského zákoníku), je povinnen spolu s Přístrojem vrátit i obdržený Dárek. Dárek je povinnen vrátit i Účastník, který není spotřebitelem, ale  využije obdobné právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu stanovené v obchodních podmínkách prodávajícího, či po dohodě s prodávajícím. Povinnost vrátit Dárek se dále vztahuje na Účastníka, který se s prodávajícím domluvil na vrácení/výměně Přístroje, či odstoupil od kupní smlouvy a nejedná přitom ve smyslu  § 1829 Občanského zákoníku).

VII. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast účastníka v Kampani, pokud se nejedná o zpracování na základě uděleného souhlasu účastníka. V případě neposkytnutí osobních údajů v rozsahu nezbytném pro účast v Kampani, nebude možné, aby se účastník Kampaně zúčastnil. Správce je možné kontaktovat na e-mailové adrese hlavsa@mp.cz.

VIII. Informace týkající se zpracování osobních údajů Prodávajícím, včetně souvisejících práv, jsou dostupné na adrese: www.mp.cz/ochrana-osobnich-udaju.


Infolinka
+420 245 008 383