K VYBRANÉMU LENOVU DÁREK ZDARMA

7. 2. 2017

K vybraným smartphonům značky Lenovo obdržíte při jejich zakoupení dárek zdarma. Spolu s výrazným snížením cen se jedná o výjimečnou nabídkou, která by neměla utéct vaší pozornosti.

Lenovo K6 Note nabízí dvojici špičkových fotoaparátů a brilantní 5,5″ displej s rozlišením Full HD. Tento celokovový smartphone se systémem Android upoutá zrak nejednoho zvědavce a nabídne skvělou audio technologii Dolby Atmos®, výkonný osmijádrový procesor a bezpečnou čtečku otisků prstů zajišťující okamžitý přístup k oblíbeným aplikacím. Při zakoupení Lenova K6 Note obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 32GB.

Lenovo K5 zaujme vysokým výkonem osmijádrového procesoru, který je podpořen 2GB operační paměti RAM. Smartphone je vybaven prémiovým hliníkovým krytem. Díky reproduktorům Dolby Atmos pak nabídne krystalicky čistý stereo zvuk. Při zakoupení Lenova K5 obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 16GB.

Lenovo C2 je stylový 4G smartphone, který přináší vynikající výkon za skvělou cenu. Vaše oblíbené hry, aplikace a filmy spustíte rychleji s výkonným čtyřjádrovým procesorem a operačním systémem Android 6.0™. Dva fotopaparáty s vysokým rozlišením a připojení 4G vám umožní pořizovat vynikající fotografie a sdílet vzácné momenty. Při zakoupení Lenova C2 obdržíte zdarma powerbank 2 200 mAh.Infolinka
+420 245 008 383