K VYBRANÉMU LENOVU DÁREK ZDARMA

7. 2. 2017

K vybraným smartphonům značky Lenovo obdržíte při jejich zakoupení dárek zdarma. Spolu s výrazným snížením cen se jedná o výjimečnou nabídkou, která by neměla utéct vaší pozornosti.

Lenovo K6 Note nabízí dvojici špičkových fotoaparátů a brilantní 5,5″ displej s rozlišením Full HD. Tento celokovový smartphone se systémem Android upoutá zrak nejednoho zvědavce a nabídne skvělou audio technologii Dolby Atmos®, výkonný osmijádrový procesor a bezpečnou čtečku otisků prstů zajišťující okamžitý přístup k oblíbeným aplikacím. Při zakoupení Lenova K6 Note obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 32GB.

Lenovo K6 je na první pohled elegantním smartphonem s celokovovým zadním krytem. Disponuje 5” Full HD displejem a čtečkou otisků prstů. Vaše oblíbené aplikace, hry a videa spustíte rychleji díky osmijádrovému procesoru. Vylepšený fotoaparát vám zajistí kvalitní selfie fotografie. Velká baterie vám poskytne úžasnou výdrž. Při zakoupení Lenova K6 obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 16GB.Infolinka
+420 245 008 383