K VYBRANÉMU LENOVU DÁREK ZDARMA

7. 2. 2017

K vybraným smartphonům značky Lenovo obdržíte při jejich zakoupení dárek zdarma. Spolu s výrazným snížením cen se jedná o výjimečnou nabídkou, která by neměla utéct vaší pozornosti.

Lenovo K6 Note nabízí dvojici špičkových fotoaparátů a brilantní 5,5″ displej s rozlišením Full HD. Tento celokovový smartphone se systémem Android upoutá zrak nejednoho zvědavce a nabídne skvělou audio technologii Dolby Atmos®, výkonný osmijádrový procesor a bezpečnou čtečku otisků prstů zajišťující okamžitý přístup k oblíbeným aplikacím. Při zakoupení Lenova K6 Note obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 32GB.

Lenovo K6 je na první pohled elegantním smartphonem s celokovovým zadním krytem. Disponuje 5” Full HD displejem a čtečkou otisků prstů. Vaše oblíbené aplikace, hry a videa spustíte rychleji díky osmijádrovému procesoru. Vylepšený fotoaparát vám zajistí kvalitní selfie fotografie. Velká baterie vám poskytne úžasnou výdrž. Při zakoupení Lenova K6 obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 16GB.

Lenovo K5 zaujme vysokým výkonem osmijádrového procesoru, který je podpořen 2GB operační paměti RAM. Smartphone je vybaven prémiovým hliníkovým krytem. Díky reproduktorům Dolby Atmos pak nabídne krystalicky čistý stereo zvuk. Při zakoupení Lenova K5 obdržíte zdarma microSD kartu Sandisk s kapacitou 16GB.Infolinka
+420 245 008 383