KUPTE SI SMARTPHONE HUAWEI A ZÍSKEJTE HODNOTNÝ DÁREK

1. 12. 2018

Při zakoupení smartphonu Huawei získáte hodnotný dárek. Neváhejte! Akce platí do vyčerpání zásob!

Akce platí do vyčerpání zásob nebo do odvolání.

Huawei Nova 3 nabízí díky čtyřem fotoaparátům neomezené možnosti focení. Baterie s kapacitou 3 750 mAh poskytuje ohromnou energii. Při zakoupení tohoto smartphonu obdržíte chytrý náramek Huawei Colorband A2 zdarma jako dárek.

Huawei Nova 3i zaujme pokročilými forografickými funkcemi a líbivým designem. Navíc má výkonu na rozdávání. Při zakoupení tohoto smartphonu obdržíte bezdrátová sluchátka Huawei AM61 zdarma jako dárek.

Huawei P20 lite na první pohled ohromí FullView displejem s úhlopříčkou 5,84". Smartphone se může pochlubit velmi kvalitními fotoaparáty s rozlišením 16Mpx. Při jeho nákupu obdržíte bezdrátová sluchátka Huawei AM61 zdarma jako dárek.

Huawei P smart zaujme funkcí Imteligentní obrazovka, která umožňuje spustit dvě aplikace vedle sebe jedním stisknutím tlačítka. Potěší vosmijádrový procesor a 3GB RAM. Při jeho nákupu obdržíte reproduktor Huawei Soundstone zdarma jako dárek.

Huawei Y6 Prime 2018 zaujme na první pohled 5,7 palců širokým HD+ displejem, který se pyšní ohromujícím rozlišením s ultra-vysokým poměrem obrazovky k tělu smartphonu. Při jeho nákupu obdržíte powerbank s kapacitou 5 000 mAh a pouzdro zdarma jako dárek.

Huawei Y5 2018 je smartphone se zajímavým poměrem cena/výkon a s pokročilou výbavou v čele s podporou LTE, čtyřjádrovým procesorem a prostorným displejem. Při jeho nákupu obdržíte powerbank s kapacitou 2 200 mAh zdarma jako dárek.


Infolinka
+420 245 008 383