KUPTE SI SONY XPERIA XZ1 DUAL A ZÍSKEJTE SLUCHÁTKA V HODNOTĚ 5 899 KČ JAKO DÁREK

22. 9. 2017

Naskladnili jsme novinku od společnosti Sony - model Xperia XZ1. Při jeho zakoupení navíc obdržíte sluchátka v hodnotě 5 899 Kč jako dárek! Se Sony Xperia XZ1 si tak skutečně vychutnáte opravdovou sílu zvuku.

Neváhejte! Množství sluchátek je omezené. Nabídka platí do vyprodání zásob! Akce platí pouze pro e-shop mp.cz.


Sony Xperia XZ1 Dual má jeden z nejlepších předních fotoaparátů na smartphonu. Díky 13megapixelovému fotoaparátu, 1/3,06” snímači slabého osvětlení a blesku displeje budou vaše selfie výjimečná za všech světelných podmínek. Xperia XZ1 přináší shlukové snímání s autofokusem, které sleduje a ostře zaznamenává sekvence pohybujících se objektů, takže záběry rychlé akce už nikdy nebudou rozmazané. 

Smartphone je charakteristický na pohled i na dotek díky jednotnému a hladkému povrchu „loop surface“, který ho zvenčí obklopuje. Navíc je k dispozici v jedinečné paletě barev.

Chcete vyniknout novým a vzrušujícím způsobem? Vyzkoušejte aplikaci 3D Creator. Vezměte nějaký objekt (vlastní obličej, domácího mazlíčka nebo večeři), nasnímejte ho, převeďte na 3D avatara a vytiskněte. Vaši přátelé budou ohromeni.

Akce platí platí pouze na e-shopu mp.cz.Infolinka
+420 245 008 383