Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

LG G4 - LUXUSNÍ SMARTPHONE V KŮŽI

6. 5. 2015

LG G4 leather přináší zcela nové pojetí luxusu! Vyberte si jednu ze 3 elegantních variant kožených zad LG G4 a buďte vždy středem pozornosti. Decentní prošívání budí ještě větší dojem luxusu. 

Vyberte si elegantní černé zpracování, broušenou hnědou kůži nebo módní červenou variantu. Smartphone LG G4 nabízí pokročilou výbavu a také celou řadu inovativních funkcí. Těšit se můžete například na 16Mpx fotoaparát, 5,5" Quantum IPS Quad HD displej, dlouhou výdrž baterie a revoluční šestijádrový procesor s 3 GB operační paměti.

Foťte jako profesionál s 16Mpx širokoúhlým fotoaparátem, který nabízí úžasnou světelnost f/1.8. Budete si moci vybrat ze tří režimů - Jednoduchý, Základní nebo Manuální a pohrajte si s bohatou paletou možností. Citlivost ISO, délka expozice, rychlost závěrky, teplota barev nebo ukládání ve formátu RAW. A když budete mít chuť zachytit úžasné zážitky na video, nahrávejte ve vysokém 4K rozlišení. K dispozici budete mít také pokročilý přední 8Mpx fotoaparát, který je ideální pro tvorbu populárních autoportrétů. K pořízení dokonalých selfie budete moci použít chytrá gesta.

Dokonalý displej nové generace Quantum IPS nabízí nejlepší možný obraz v ultra vysokém Quad HD rozlišení (2560 x 1440 pixelů) s dokonalým zobrazením hlavně na jasném denním světle. Ve výborné kondici jej udrží tvrzené sklo Gorilla Glass 3. Zabezpečte si přístroj novou diskrétní metodou zabezpečení Knock Code. Odemknutí telefonu je detekováno systémem poklepů v různých místech displeje. Zadní tlačítko je chytře umístěno v pozici přímo pod ukazováčkem, takže je lze snadno použít k zadávání užitečných zkratek a ovládání hlasitosti.

V útrobách smartphonu tepe špičkový šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 s taktem 1,8 GHz. Výkonná 3 000 mAh baterie poskytuje díky šetrnému provozu šestijádrového procesoru energii až na dva dny plné zátěže. Operační paměť narostla na 3 GB. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.1 Lollipop. Interní 32GB paměť jednoduše rozšíříte microSD paměťovou kartou s maximální kapacitou 128 GB.

Po stránce konektivity nechybí nic podstatného. Těšit se můžete na rychlé datové přenosy v LTE sítích (LTE CAT. 6). Jistě oceníte také přítomnost NFC, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, GPS a microUSB.