Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NAKUPOVÁNÍ A SERVIS BEZ FRONT

4. 1. 2016

Stresují Vás fronty a tlačenice? Chcete mít klid na vyzkoušení zboží předtím, než si ho zakoupíte? Pak zavítejte na naši zrekonstruovanou prodejnu Praha 5 - Anděl, kde nic takového, jako jsou fronty a čekání na obsloužení, neznáme.

Rádi Vás přivítáme na naší největší a nejmodernější prodejně s velkolepou prodejní plochou 420 m2, na které je umístěno 16 prodejních míst zaručujících okamžité vyřízení Vašich přání a požadavků. 

Připraveno je pro Vás více jak 100 přístrojů v živém vystavení - Váš vysněný přístroj si tedy můžete bez závazku a v klidu vyzkoušet a prozkoumat do nejmenších detailů.

Prodejna  disponuje maximálními skladovými zásobami, které garantují, že zboží, které si na našich stránkách vyberete, budeme mít skladem a ihned k odebrání. Pokud si zboží objednáte přes náš E-shop a jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na této prodejně, zboží pro Vás bude připraveno již do 30 minut od uskutečnění objednávky.

V případě, že potřebujete opravit Váš mobilní telefon, je pro Vás připraveno profesionální servisní zázemí s dostatečným počtem přijímacích míst, která jsou zárukou toho, že přijmutí Vašeho přístroje do opravy proběhne profesionálně, rychle a bez čekání.

Prodejna má velmi širokou otevírací dobu, která je PO - NE od 9.00 do 21.00 hodin.

Prodejna je snadno dostupná metrem (trasa B, zastávka Anděl) i vozem s možností bezplatného parkování nedaleko ní.

Detailní informace naleznete o prodejně zde.


Přijďte zakusit nákupy bez front do moderního prostředí s příjemným a ochotným personálem: