Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NOVÁ ŘADA HUAWEI MATE 10 - TAK VÝJIMEČNÝ

21. 11. 2017

Huawei Mate 10 Pro i Mate 10 lite máme skladem na všech našich prodejnách.  Jen u nás navíc získáte bonus k protiúčtu ve výši 1 200 Kč a slevu 50% na pojištění. Oba smartphony též můžete pořídit na splátky s 0% navýšením.


Huawei Mate 10 Pro zaujme elegantním designem díky robustnímu skleněnému obalu vpředu i vzadu. K vytvoření dokonalého stylu byla použita inovativní technika zahřátí tvrzeného zadního skla před tvarováním na 700°C. Díky špičkové 10nm technologii, 8 jádrovému CPU a 12 jádrovému GPU poskytuje Huawei Mate 10 Pro luxusní výkon bleskovou rychlostí, přičemž spotřebovává mnohem méně energie. S novou Leicou Dual Lens s aperturou f/1,6 můžete na snímku snadno zachytit překrásné detaily, pořídit průzračně čisté snímky za sníženého osvětlení i nerozmazané snímky pohybujících se objektů. Monochromatický snímač 20MP a snímač RGB 12MP s optickou stabilizací obrazu zachycují více světla a dosahují tak expertní úrovně.

Huawei Mate 10 lite překvapí ohromujícím 5,9 palcový Full View displejem s poměrem stran 18:9 a minimálním rámečkem. Špičková technologie zakřivení skla poskytuje elegantní a stylový smartphone. Díky špičkové technologii a čtyřjádrovému procesoru s taktem 1,7 GHz poskytuje Huawei Mate 10 Lite luxusní výkon bleskovou rychlostí. Duální zadní fotoaparát s rozlišením 16 + 2 Mpx a LED diodou zaručí krásně ostré a barevné fotografie. Duální je i selfie kamera vpředu, kterou tvoří kombinace kamer 13 + 2 Mpx. Poteší i přítomnost čtečky otisku prstů, která je umístěna na zadní straně přístroje.