Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NOVINKY LENOVO SKLADEM

13. 12. 2016

Hledáte zajímavý dárek? Nechte se inspirovat třemi novinkami Lenovo.


Stylový smartphone Lenovo K6 Power byl stvořen k nepřetržitému provozu. Nabízí vysoce výkonný osmijádrový procesor a baterii s výdrží až 2 dny. Na jeho úžasném 5″ displeji a v kombinaci s reproduktory s technologií Dolby Atmos® vaše filmy a hudba doslova ožijí. S předním a zadním fotoaparátem pak můžete pořizovat skvělé fotografie, videa a selfie. Telefon můžete odemknout pohodlně pomocí otisku prstu.

Lenovo K6 Note – vynikající v každém ohledu. Zachytávejte a znovu si vybavujte skvělé momenty s pomocí dvou špičkových fotoaparátů a brilantního 5,5″ displeje s rozlišením Full HD. Tento celokovový smartphone se systémem Android upoutá zrak nejednoho zvědavce a nabídne skvělou audio technologii Dolby Atmos®, výkonný osmijádrový procesor a bezpečnou čtečku otisků prstů zajišťující okamžitý přístup k oblíbeným aplikacím. 

Nemusíte se obávat docházející energie. S ohromnou kapacitou baterie 5100 mAh, 24W rychlým nabíjením a jedinečným tlačítkem pro úsporný režim je Lenovo P2 ideálním zařízením na cesty. Tenký, elegantní, stylový 5,5" FHD Super AMOLED displej je uložen v robustním celokovovém těle. Lenovo P2 disponuje 64bitovým osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon™ 625, který vám přináší potřebnou rychlost, abyste si mohli naplno vychutnat pohlcující audio, video a užít si zábavu s vysoce výkonnými fotoaparáty. Vaše práce, zábava a hry - Lenovo P2 dodá vašemu životu energii.