Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NOVINKY SAMSUNG GALAXY A 2017

6. 1. 2017

Představujeme Vám modely pro rok 2017 z oblíbené řady Samsung Galaxy A. Chcete si být jistí, že Vám neunikne žádná nová informace a že budete mezi prvními majiteli nových Samsungů Galaxy A3 nebo Galaxy A5?

Samsungy Galaxy A5 (2017) přináší prémiový design s kovovým rámečkem a 3D skleněným zadním krytem, díky němuž zaujme na první pohled. Smartphone dále nabízí 7,9 mm štíhlé tělo, vynikající hardware, bleskovou LTE konektivitu a odolnost proti vodě a prachu dle normy IP68. K dispozici budete mít rovněž dvojici špičkových fotoaparátů - zadní má rozlišení 13 Mpx a přední 8 Mpx. O zobrazení se stará 4,7" Super AMOLED displej s HD rozlišením. Speciální obrazová technologie se stará o jasný obraz a hluboký kontrast. Pestré barvy zobrazí i za jasného slunečního světla. 

Samsungy Galaxy A pro rok 2017 přináší prémiový design s kovovým rámečkem a 3D skleněným zadním krytem, díky němuž zaujmou na první pohled.

Smartphony dále nabízí mm štíhlé tělo, vynikající hardware, bleskovou LTE konektivitu a odolnost proti vodě a prachu dle normy IP68.

K dispozici budete mít rovněž dvojici špičkových fotoaparátů. U Galaxy A3 má zadní rozlišení 13 Mpx a přední 8 Mpx. U většího z dvojice, modelu A5, pak mají oba fotoaparáty 16 Mpx snímač.

O zobrazení se starají Super AMOLED displeje s HD rozlišením. Speciální obrazová technologie se stará o jasný obraz a hluboký kontrast. Pestré barvy zobrazí i za jasného slunečního světla.