Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NOVINKY XIAOMI MI 10 A MI 10 PRO SE ZÁRUKOU NA VÝMĚNU DISPLEJE

14. 4. 2020

Nejnovější vlajkové lodě Xiaomi zamířil na český trh. Kupte si nový Xiaomi Mi 10 nebo Xiaomi Mi 10 Pro a získáte bezplatnou opravu displeje v případě jeho poškození. U Mobil Pohotovosti k telefonu navíc dostanete sluchátka Jabra Elite 65t v hodnotě 4 760 Kč! 

Akce platí do odvolání. Záruka na výměnu displeje se vztahuje na neúmyslné poškození displeje a platí dva roky. Záruka se vztahuje na jednu výměnu displeje.

Smartphony Xiaomi obvykle lákají na skvělý poměr cena/výkon a u Xiaomi Mi 10 tomu není jinak. Novinka si vás získá zejména prvotřídním fotoaparátem, který se podle nezávislých testů řadí mezi špičku současných smartphonů. Telefon je totiž vybaven čtverným fotoaparátem v čele s hlavním senzorem s rozlišením 108 MPx, který doplňuje snímač s ultraširokoúhlým objektivem, makro čočka a fotoaparát pro snímání hloubky. Nechybí ani podpora nahrávání 8K videí nebo až 50x digitální zoom.

I v ostatních aspektech mají Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro čím zaujmout. Pozornost na sebe strhává 6,67“ FHD+ OLED displej s minimálními rámečky a 3D zaoblením po stranách. Telefony se také mohou pochlubit supervýkonným čipsetem Qualcomm Snapdragon 865, 8 GB RAM, až 256 GB úložištěm, čtečkou otisků prstů v displeji a podporou 5G sítí. Mimo zmíněné potěší rychlé drátové i bezdrátové nabíjení nebo možnost rezervního nabíjení příslušenství přímo z telefonu.

K telefonům Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro dostanete sluchátka Jabra Elite 65t v hodnotě 4 760 Kč jako dárek​!

Pravidla akce sluchátka Jabra Elite 65t k Mi 10 a Mi 10 Pro zdarma (dále jen "Kampaň)


I. Prodávající: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., Spálená 101/37, 110 00, Praha 1, IČ: 25770471, DIČ: CZ25770471. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 68662.

II. Účastníkem Kampaně (dále jen „Účastník“) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“).

III. Kampaň probíhá od 6. 5. 2020 do 31. 5. 2020

IV. Dárkem se rozumí sluchátka Jabra Elite 65t - specifikace zde.

V. Podmínkou pro účast v kampani a získání Dárku je nákup nového smartphonu Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro (dále jen „Přístroj")  prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.mp.cz, nebo na prodejnách Prodávajícího. Při Přístroje získá Účastník Dárek v podobě sluchátek Jabra Elite 65t.

VI. V případě nákupu Přístroje Účastníkem jako spotřebitelem, kdy spotřebitel využije své právo od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě odstoupit (ve smyslu § 1829 Občanského zákoníku), je povinen spolu s Přístrojem vrátit i obdržený Dárek. Dárek je povinen vrátit i Účastník, který není spotřebitelem, ale  využije obdobné právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu stanovené v obchodních podmínkách prodávajícího, či po dohodě s prodávajícím. Povinnost vrátit Dárek se dále vztahuje na Účastníka, který se s prodávajícím domluvil na vrácení/výměně Přístroje, či odstoupil od kupní smlouvy a nejedná přitom ve smyslu  § 1829 Občanského zákoníku).

VII. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast účastníka v Kampani, pokud se nejedná o zpracování na základě uděleného souhlasu účastníka. V případě neposkytnutí osobních údajů v rozsahu nezbytném pro účast v Kampani, nebude možné, aby se účastník Kampaně zúčastnil. Správce je možné kontaktovat na e-mailové adrese hlavsa@mp.cz.

VIII. Informace týkající se zpracování osobních údajů Prodávajícím, včetně souvisejících práv, jsou dostupné na adrese: www.mp.cz/ochrana-osobnich-udaju.