Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

ODOLNÝ SMARTPHONE CAT S50

15. 6. 2015

CATERPILLAR CAT S50 je vysoce odolný smartphone, který je důkazem toho, že i obrněné telefony mohou nabídnout výkon a výbavu bez jakýchkoliv kompromisů. Hlavními vlastnostmi však zůstává prachotěsnost, voděodolnost, mrazuvzdornost a odolnost vůči pádům!  

Pozadu nezůstává ani výbava a výkon celého zařízení. Těšit se můžete na čtyřjádrový procesor, bleskovou LTE konektivitu a 8Mpx fotoaparát. Pomyslnou třešinkou na dortu je 4.7" IPS displej s HD rozlišením. Displej je výborně čitelný také na přímém slunci, ovládat jej můžete i mokrýma rukama a ve výborné kondici jej drží Gorilla Glass 3 od firmy Corning.

O maximální výkon celého zařízení se stará čtyřjádrový procesor s taktem 1.2 GHz. Zdatně mu sekundují celé 2 GB operační paměti. Tato kombinace si hravě poradí i s těmi nejnáročnějšími aplikacemi a moderními hrami. V přístroji je nainstalován oblíbený operační systém Google Android ve verzi 4.4 KitKat. Na portálu Google Play najdete nespočet aplikací včetně těch, které oceníte na dlouhých dobrodružných výpravách. Interní 8GB paměť můžete rozšířit microSD paměťovou kartou s maximální kapacitou 64 GB. Na problémy s pamětí tak můžete jednou provždy zapomenout.

Na zadní straně najdete pokročilý 8Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Videa budete moci natáčet ve vysokém Full HD rozlišení. Sekundární VGA fotoaparát poslouží zejména k populárním Skype videohovorům. Zůstanete tak v neustálém kontaktu s přáteli.

Díky bleskové LTE konektivitě budete moci stahovat prostorné soubory, přehrávat on-line videa nebo plynule procházet webové stránky. Jistě potěší přítomnost NFC. Orientaci v neznámém prostředí Vám výrazně usnadní GPS navigace. Výčet konektivity dále zahrnuje Bluetooth, microUSB a Wi-Fi.

Armádní norma 810G znamená, že budete moci telefon používat v extrémních teplotách (od - 25°C do 55°C). Přístroj bez problému zvládne také pád ze šesti stop (1.8 metru). Certifikace IP67 zase znamená prachotěsnost a voděodolnost při ponoření do jednoho metru po dobu třiceti minut. Na těle najdete microUSB konektor a 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Baterii s kapacitou 2 680 mAh budete moci nabíjet bezdrátově.