Nákupy z pohodlí domova
výdej zboží na prodejnách
doručení následující den
doručení do 1 hodiny
aktuální informace zde
 

PŘEDOBJEDNEJTE SI HUAWEI P40 A ZÍSKEJTE DÁREK ZA 4 799 KČ

26. 3. 2020

Předobjednejte si nový Huawei P40 nebo P40 Pro a jako dárek dostanete k telefonu bezdrátová sluchátka Freebuds 3 v hodnotě 4 799 Kč. Neváhejte, akce platí do vyprodání skladové zásoby!

​Akce platí od 26. 3. - 5. 4.

Nové vlajkové lodě Huawei P40 a P40 Pro zaujmou v mnoha ohledech. Nejvíce pozornosti na sebe strhává zejména fotoaparát až se čtyřmi objektivy, který je schopný zachytit snímky v úctyhodném rozlišení 50 Mpx. Navíc zvládá pořídit i ultra-širokoúhlé snímky a nechybí ani objektiv pro optický zoom. Pro kvalitní selfie je pak připravena přední kamera s rozlišením 32 Mpx. Dechberoucí je také displej, jenž se chlubí skutečně minimálními rámečky. Maximální výkon zajišťuje osmijádrový procesor Kirin 990 spolu s 8 GB RAM. A pro data je připraveno až 256GB úložiště s možností rozšíření pomocí paměťové karty.

Sluchátka Huawei Freebuds 3 zdarma

Pokud si Huawei P40 nebo P40 Pro předobjednáte už nyní, získáte k němu navíc bezdrátová sluchátka Freebuds 3 v hodnotě 4 799 Kč zcela zdarma. Sluchátka vám poskytnou řadu užitečných funkcí, včetně aktivního potlačení hluku, zvýšenéodolnosti, dotykového ovládání, okamžitého párování či bezdrátového nabíjení. Huawei Freebuds 3 jsou ideální nejenom pro kvalitní poslech hudby, ale také pro telefonní hovory, protože díky vestavěnému senzoru dokáží sluchátka lépe zachytit váš hlas prostřednictvím vibrací kostí.

Pravidla akce Sluchátka FreeBuds 3 zdarma k smartphonům Huawei P40 Series (dálen jen „Kampaň“)

I. Prodávající: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., Spálená 101/37, 110 00, Praha 1, IČ: 25770471, DIČ: CZ25770471. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 68662.

II. Účastníkem Kampaně (dále jen „Účastník“) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“).

III. Kampaň probíhá od 26. 3. 2020 do 5. 4. 2020 nebo do vyprodání zásob Přístrojů.

IV. Dárkem se rozumí bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3.

V. Podmínkou pro účast v kampani a získání Dárku je nákup nového smartphonu Huawei P40 nebo P40 5G (dále jen „Přístroj")  prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.mp.cz. Při zakoupení Huawei Huawei P40 nebo P40 5G získá Účastník Dárek v podobě bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds 3.

VI. V případě nákupu Přístroje Účastníkem jako spotřebitelem, kdy spotřebitel využije své právo od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě odstoupit (ve smyslu § 1829 Občanského zákoníku), je povinnen spolu s Přístrojem vrátit i obdržený Dárek. Dárek je povinnen vrátit i Účastník, který není spotřebitelem, ale  využije obdobné právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu stanovené v obchodních podmínkách prodávajícího, či po dohodě s prodávajícím. Povinnost vrátit Dárek se dále vztahuje na Účastníka, který se s prodávajícím domluvil na vrácení/výměně Přístroje, či odstoupil od kupní smlouvy a nejedná přitom ve smyslu  § 1829 Občanského zákoníku).

VII. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast účastníka v Kampani, pokud se nejedná o zpracování na základě uděleného souhlasu účastníka. V případě neposkytnutí osobních údajů v rozsahu nezbytném pro účast v Kampani, nebude možné, aby se účastník Kampaně zúčastnil. Správce je možné kontaktovat na e-mailové adrese hlavsa@mp.cz.

VIII. Informace týkající se zpracování osobních údajů Prodávajícím, včetně souvisejících práv, jsou dostupné na adrese: www.mp.cz/ochrana-osobnich-udaju.