Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘEDOBJEDNEJTE SI HUAWEI Y6 PRO

5. 5. 2016

Přijímáme předobjednávky na smartphone Huawei Y6 Pro. Huawei Y6 Pro je smartphone s výborným poměrem cena/výkon, který zaujme atraktivním designem a velkou výdrží baterie. Pouze u nás navíc získáte Bonus 400 Kč při nákupu na protiúčet.

Předobjednejte si


Huawei P9 lite a pouze u nás získáte Bonus ve výši 400 Kč k výkupní ceně Vašeho stávajícího telefonu při nákupu na protiúčet (výkupní cena, pro obdržení Bonusu, Vašeho stávajícího přístroje musí být minimálně 1 000 Kč).

Využijte též možnost financování výhodnými splátkami s nulovým navýšením a dopravu zdarma.

Prodejna Praha 5 - Anděl


Nemáte rádi fronty a dlouhé čekání na obsloužení? Zároveň však chcete mít klid na dostatečné vyzkoušení vašeho vysněného předobjednaného smartphonu Huawei Y6 Pro?

Pak zavítejte na naši prodejnu s kavárnou Praha 5 - Anděl, která je ideálním místem pro vyzvednutí Vaší předobjednávky, neboť disponuje velkolepou prodejní plochou 420 m, na které je umístěno 16 prodejních míst zaručujících okamžité vyřízení Vašich přání a požadavků. 

Připraveno je pro Vás více jak 100 přístrojů v živém vystavení - Váš vysněný přístroj si tedy můžete bez závazku a v klidu vyzkoušet a prozkoumat do nejmenších detailů.


Bonus 400 Kč k předobjednávce


Ke každé předobjednávce od nás obdržíte Bonus 400 Kč k výkupní ceně Vašeho stávajícího telefonu při nákupu na protiúčet (výkupní cena musí být min. 1 000 Kč).

Nakupování u nás je jízda


Předobjednejte si a následně si zakupte smartphone Huawei P9 lite a zúčastněte se tak soutěže o jedno ze 100 atraktivních kol značky Trek. Více informací zde.


Díky baterii s extra velkou kapacitu se Vám nikdy nestane, že se Huawei Y6 Pro vybije, když je zábava v plném proudu. Díky technologii Smart Power Saving je zařízení schopno pracovat po dobu 24 hodin i když je baterie na pouhých 10%.

Spolehlivý a výkonný čtyřjádrový procesor bude na Vaší straně při každém Vašem kroku. Díky poskytovanému výkonu zvládnete hravě práci s více aplikacemi naráz. Displej telefonu je velký 5" a disponuje HD rozlišením. technologie IPS zaručí široké pozorovací úhly.

Výrazné textury krytu, které připomínají hru vln na hladině a jsou jimi inspirovány, zajistí, že Vás smartphone Huawei Y6 Pro zaujme na první pohled. Kovový rámeček pak celkový dojem jen podtrhuje.