Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘEDOBJEDNEJTE SI NOVINKY OD SPOLEČNOSTI SAMSUNG

3. 5. 2016

Přijímáme předobjednávky na očekávané novinky od společnosti Samsung - modely Galaxy J7 (2016) a Galaxy J5 (2016). Předobjednejte si je již nyní a buďte tak mezi prvními majiteli těchto úžasných smartphonů.


Samsungy Galaxy J7 (2016) Galaxy J5 (2016) jsou po všech stranách lepší, než jejich předchůdci. Výkon, operační paměť i kapacita baterie doznaly citelných změn k lepšímu, vylepšeny byly fotoaparáty a namísto plastu se nám novinky představují v úchvatném kovovém designu - provedení s kovovým rámečkem. Ten, spolu s velmi tenkým profilem, vytváří dojem nadčasové elegance.

Zadní 13 MPx fotoaparát dokáže zachytit brilantní snímky skoro až na profesionální úrovni. S přisvětlovací LED diodou není žádný problém fotit za tmy. Rychlejší automatické ostření zajistí, že Vám nic neuteče ze záběru. Lepší optika se pak nejvíce promítá do zlepšení světelnosti obou fotoaparátů. Fotoaparáty obecně doznaly největších inovací. Galaxy J7 (2016) a Galaxy J5 (2015) jsou vybaveny předním 5Mpx fotoaparátem, který nabízí vynikající možnosti, jak si pořídit prvotřídní selfie snímek - širší úhel záběru, lepší blesk či funkce Beauty. 

Baterie s kapacitou 3300 mAh (Galaxy J7) a kapacitou 3100 mAh (Galaxy J5) zaručí dlouhou výdrž na jedno nabití. Díky Ultra Power Saving Mode budete moci používat Váš přístroj i v okamžicích, kdy je baterie na kriticky nízké hodnotě, a Vy ji nemůžete zrovna dobít.