PŘEDSTAVUJEME ASUS ZENFONE MAX PLUS (M1). EXKLUZIVNĚ U NÁS!

1. 7. 2018

Představujeme novinku Asus Zenfone Max Plus (M1), kterou pořídíte exkluzivně v naší prodejní síti. Tuto novinku Vám též přinášíme za skutečně exkluzivní cenu.

ASUS ZenFone Max Plus (M1) je smartphone navržený tak, aby vydržel déle, mohl vás doprovázet na vašich cestách za každodenním dobrodružstvím a zobrazil vám více. S Full View displejem o velikosti 5,7 palce, vysokokapacitní baterií 4130 mAh, s pokročilou správou energie a 16 megapixelovým duálním fotoaparátem, dokáže ZenFone Max Plus udržet krok s vaším aktivním životním stylem a je vždy připravený zachytit každý výjimečný okamžik.

S 5,7“ Full View displejem s Full HD (2160 x 1080) rozlišením, s neuvěřitelným poměrem obrazovky k tělu 80% a designem předního 2,5D zakřiveného displeje vám tento smartphone umožní se nechat plně uchvátit zobrazovaným objektem. ZenFone Max Plus zkrátka dokáže zobrazit fotografie, videa a jakýkoli další obsah, na kterém vám záleží tak, jak jste dosud ještě neviděli.

ZenFone Max Plus je vybavený duálním systém fotoaparátu, díky kterému získají vaše fotografie zcela novou úroveň. Hlavní 16 MPx fotoaparát je vybavený čočkou s clonou f2.0 pro ostřejší snímky. Fotoaparát s širokoúhlým objektivem 120° vám umožní do snímku vtěsnat více krajiny čí přátel a získat tak v jediné fotografii lepší skupinové foto či dramatičtější scenérii. Fotoaparát vám zároveň poskytne pohodlnější možnosti fotografování ve stísněných uzavřených vnitřních prostorách.

Asus Zenfone Max Plus (M1) je k dispozici v těchto atraktivních barvách

Infolinka
+420 245 008 383