PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY NA HONOR VIEW 10

22. 3. 2018

Přijímáme předobjednávky na očekávanou novinku Honor View 10. Smartphone zaujme skvělou výbavou v kombinaci s velmi lákavou cenou. Pokud přemýšlíte o novém telefonu, tento byste neměli ve vašich úvahách minout.

Honor View 10 nabízí špičkový výkon, vynikající fotoaparáty a vynikající poměr ceny k výkonu. Prémiový design s tenkými rámečky a velkým FullView displejem ukrývá opravdu exkluzivní výkon a samostatnou jednotku pro umělou inteligenci v platformě Kirin 970, která je vybavena specializovanou NPU (výpočetní jednotkou pro neurální sítě), a kromě špičkového výkonu tak nabízí optimalizovanou část pro využití strojového učení a umělé inteligence.

Velký FullView displej nabídne úhlopříčku 5.99", který díky tenkým rámečkům zabírá velkou část přední strany. Se zadním duálním fotoaparátem snadno zachytíte překrásné detaily a čisté snímky i za sníženého osvětlení a nerozmazané snímky pohybu. Za podpory umělé inteligence, která se "učí" způsobům používání, tak můžete vytvářet dokonalé portréty a selfie s bokeh efektem.Infolinka
+420 245 008 383