Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY NA HUAWEI Y6 II COMPACT

28. 7. 2016

Předobjednejte si Huaweu Y6 Ii Compact a buďte tak mezi jeho prvními majiteli. Smartphone nabízí skvělý poměr cena/výkon a má pokročilou výbavu v čele s podporou LTE, čtyřjádrovým procesorem a prostorným displejem.


Huawei Y6 II Compact je cenově dostupný smartphone s pokročilou výbavou v čele s podporou LTE, čtyřjádrovým procesorem a prostorným displejem. Navíc při možnosti využít Dual SIM - z přístroje se stane ideální společník k práci i zábavě. 

Displej nabídne úhlopříčku 5" a HD rozlišení. Technologie IPS pak zajistí široké pozorovací úhly.

Ať už hrajete hry, sledujete videa nebo procházíte internetové stránky, vše je díky čtyřjádrovému procesoru s taktem 1.3 GHz rychlé a plynulé. Operační paměť je pak rovných 2 GB. Interní paměť má kapacitu 16GB a jednoduše ji rozšíříte microSD paměťovými kartami. 

Pro snadnější a rychlejší spouštění aplikací je přístroj vybaven HW tlačítkem (Easy key), ke kterému je možné přiřadit až 3 aplikace.

Na zadní straně najdete 13Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a led bleskem. O své výsledky se můžete ihned podělit na sociálních sítích. Druhý 5Mpx fotoaparát je umístěn přímo nad displejem.