Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY NA IPHONE X

27. 10. 2017

Přijímáme předobjednávky na Apple iPhone X. Chcete být mezi prvními majiteli tohoto netrpělivě očekávaného skvostu? Pak neváhejte a předobjednejte si ho ještě dnes!


Vzhledem k masivnímu zájmu o Apple iPhone X a vzhledem k očekávananým omezeným dodávkám nejsme schopni garantovat kladné vyřízení všech přijatých předobjednávek. Předobjednávku je tak skutečně nutné učinit co nejdříve.

Apple iPhone X zaujme na první pohled bezrámečkovým designem, celý smartphone tvoří souvislý povrch, na kterém Vás nebude nic rušit, tlačítko plochy je nahrazeno novými a přitom povědomými způsoby ovládání. Celá přední i celá zadní strana je ze skla. Nejodolnějšího, jaké kdy bylo společností Apple vyrobeno, se zpevňovací vrstvou, která je o 50 procent hlubší. Smartphone je mikroskopicky přesně konstruovaný tak, aby byl odolný proti vodě, polití a prachu.

Šestijádrový procesor A11 Bionic se 4,3 miliardy tranzistorů má čtyři úsporná jádra, která jsou až o 70 procent rychlejší než v čipu A10 Fusion, a dvě výkonnostní jádra, která jsou rychlejší až o 25 procent. Pokud je potřeba opravdu extrémní výkon, tak spojí procesor výkon všech šesti jader dohromady.