Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 
Servisní místa jsou dočasně uzavřena a nepřijímají zakázky. Reklamace přijímáme bez omezení. Děkujeme za pochopení.

PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY NA SAMSUNG GALAXY S8 / S8+

29. 3. 2017

Netrpělivě očekávané vlajkové lodě společnosti Samsung byly konečně odhaleny! Chcete být jedním z prvních majitelů Samsungu Galaxy S8 či S8+? Pak neváhejte a předobjednejte si svůj vysněný smartphone ještě dnes! Zažijte unikátní pohled díky displeji Galaxy S8 a S8+. Nejnovější telefony od společnosti Samsung vám  jako jediné dopřejí zážitek bez vyrušení rámečkem a znásobený mimořádnými rozměry obrazovky.  Galaxy S8 a S8+ totiž mají ten největší displej ze všech podobně velkých mobilních telefonů. Přesto jsou  nanejvýš ergonomické a přizpůsobené pro maximálně komfortní držení v jedné ruce.


 Díky Galaxy S8 a S8+ už při focení nebudete ovlivněni okolním světlem. Tradiční snímky v maximální  kvalitě i dokonale zaostřená selfie pořídíte v libovolnou denní dobu pomocí 12Mpx zadního  fotoaparátus Dual Pixel senzorem a 8Mpx předního fotoaparátu s autofocusem.


 Smartphony  Galaxy S8 a S8+ jsou světovými jedničkami. Jsou totiž prvními telefony, které  disponují 10nm procesorem. Ten jim spolu s 4GB operační paměti dodává výkon vyhovující těm nejnáročnějším požadavkům. Navíc jim nevadí ani prašné prostředí a jsou voděodolné podle certifikace IP68.