Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY NA SONY XPERIA XCOMPACT

19. 9. 2016

Přijímáme předobjednávky na netrpělivě očekávaný smartphone z dílny Sony - model Xperia XCompact. Pouze k předobjednávkám navíc získáte bezdrátová sluchátka Sony v hodnotě 2 780 Kč jako dárek. Neváhejte! Předobjednávky přijímáme do 3. 10. 2016.


Předobjednejte si


Sony Xperia XCompact a získáte navíc bezdrátová sluchátka Sony MDR-ZX330BT s dynamickým zvukem v hodnotě 2 780 Kč jako dárek. Neváhejte! Předobjednávky přijímáme do 3. 10. 2016 včetně.

Pouze u nás Vám navíc nabízíme výhodný Bonus k protiúčtu a možnost financování výhodnými splátkami s nulovým navýšením.


Sony Xperia XCompact je smartphone pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Ne největší. Je to smartphone, který spojuje užitek, pohodlí a krásu. Jeho měkce zaoblený tvar je mimořádně pohodlný do ruky a kompaktní velikost ho předurčuje k používání jednou rukou.

Dosud nejrychlejší fotoaparát Sony, vybavený snímačem Exmor RS™ pro mobilní zařízení, oceňovaným objektivem G Lens a obrazovým procesorem Sony Bionz, zvládne přechod od pohotovostního režimu k pořízení snímku za 0,6 sekundy. Díky tomuto rychlému spouštění, vyhrazenému tlačítku spouště a zrychlenému zpracování obrazu můžete zachytit vše, co vám dosud unikalo.

Sony Xperia XCompact na rozdíl od většiny smartphonů využívá inteligentní nabíjení a zabraňuje tak ztrátě kapacity baterie. Naučí se, jakým způsobem nabíjíte, a přizpůsobí se tomu. Výsledkem je dvojnásobná životnost baterie.

Smartphone Sony Xperia XCompact je každým dnem stále chytřejší - používáním se postupně stává chytřejším a osobnějším. Učí se a přizpůsobuje podle vašich zvyků, a stará se o co nejpohodlnější používání.

Díky povrchové úpravě s vysokým leskem to vypadá, jako by byl smartphone Xperia XCompact vyrobený z kvalitně zpracované keramiky. Smartphone je dostupný v nadčasové černé, stylové bílé a uklidňující mlhově modré barvě.