SAMSUNG GALAXY A7 SKLADEM!

5. 10. 2018

Naskladnili jsme novinku Samsung Galaxy A7. Smartphone nabízí inovativní trojitý fotoaparát a skvělý infinity displej. Pouze u nás navíc získáte bonus 800 Kč při nákupu na protiúčet. 

Samsung Galaxy A7 Vás nadchne svým elegantním provedením a překrásným Infinity displejem. Hlavním lákadlem tohoto smartphonu je inovativní trojitý fotoaparát. Díky ultraširokému objektivu dostanete do záběru celou scénu bez nutnosti dělat komromisy. 6" Infinity displej nabídne rozlišení Full HD+ s obrazovou kvalitou Super AMOLED, tedy mimořádným kontrastem a skvělými barvami.

Smartphone je stylový, praktický a odolný. Vysoce ergonomický design je propracovaný do nejmenších detailů. Poteší přítomnost boční čtečky otisků prstů, která telefonu zaručuje bezpečí, ale zároveň Vám umožní rychlý a pohodlný přístup k Vašim datům.

K přístroji získáte bonus 800 Kč při nákupu na protiúčet. Samsung Galaxy A7 tak můžete pořídit za bezkonkurenční cenu na trhu.Bluetooth sluchátka Fixed Steel jsou tou pravou volbou pro všechny hudební nadšence, kteří ocení kvalitní zvuk, bezdrátové provedení a stylový design.
Infolinka
+420 245 008 383