Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SAMSUNG GALAXY J3 - STYLOVÁ NOVINKA SE SKVĚLÝM VÝKONEM

29. 3. 2016

Představujeme Vám novinku z dílny společnosti Samsung - model Galaxy J3. Na první pohled zaujme skvělým dílenským zpracováním a výkonem, který Vám umožní vychutnat si všechny možnosti, které přístroj nabízí, naplno.


Samsung Galaxy J3 se pyšní přepracovanou přední stranou, která skvěle vypadá a nabízí zcela novou úroveň zážitku ze sledování. Díky užšímu celočernému rámečku o šířce 4,56 mm poskytuje okouzlující zážitek ze širokoúhlého obrazu. Při tloušťce pouhých 7,9 mm a šířce 71,05 mm jsou smartphony řady Galaxy J3 znatelně užší a kompaktnější než kdy dřív. Kromě toho jsou vybaveny také zúženým rámečkem (4,56 mm) a ergonomickým tvarem, takže skvěle padnou do ruky.

Samsung Galaxy J3 je vybaven čtyřjádrovým procesorem a pamětí RAM 1,5 GB. Ohromující výkon tak máte na dosah ruky. Bavte se při procházení internetu, sledování videí a hraní her dech beroucí rychlostí. 

Interaktivní aplikace Smart Manager umožňuje monitorovat a spravovat základní funkce zařízení několika málo dotyky. Úroveň nabití baterie, využití úložiště, paměti RAM a stav zabezpečení můžete zkontrolovat jediným pohledem.