Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SAMSUNG GALAXY J7 (2016) SKLADEM

23. 5. 2016

Naskladnili jsme novinku od společnosti Samsung - model Galaxy J7 (2016). Samsung Galaxy J7  (2016) je po všech stranách lepší, než jeho předchůdce. Výkon, operační paměť i kapacita baterie doznaly citelných změn k lepšímu, vylepšeny byly fotoaparáty a namísto plastu se nám Galaxy J7 (2016) představuje v úchvatném kovovém designu.


Samsung Galaxy J7 (2016)  Vás na první pohled zaujme svým designem. Samstphone se nabízí v provedení s kovovým rámečkem. Ten, spolu s velmi tenkým profilem, vytváří dojem nadčasové elegance.

Fotoaparáty doznaly největších inovací. Samsung Galaxy J7 (2016) je vybaven předním 5Mpx fotoaparátem, který nabízí vynikající možnosti, jak si pořídit prvotřídní selfie snímek - širší úhel záběru, lepší blesk či funkce Beauty. Zadní 13 MPx fotoaparát dokáže zachytit brilantní snímky skoro až na profesionální úrovni. S přisvětlovací LED diodou není žádný problém fotit za tmy. Rychlejší automatické ostření zajistí, že Vám nic neuteče ze záběru. Lepší optika se pak nejvíce promítá do zlepšení světelnosti obou fotoaparátů.

Samsung Galaxy J7 (2016) je vybaven baterií s kapacitou 3300 mAh. Díky Ultra Power Saving Mode budete moci používat Váš přístroj i v okamžicích, kdy je baterie na kriticky nízké hodnotě, a Vy ji nemůžete zrovna dobít.