Prodejny otevřeny jako výdejní místa Možnost platby na místě
PPL následující den
do 1 hodiny
Zásilkovna | MobilPohotovost.cz 6 000 výdejních míst Nové
 
Servisní místa jsou dočasně uzavřena a nepřijímají zakázky. Reklamace přijímáme bez omezení. Děkujeme za pochopení.

SAMSUNG GALAXY S7 SE SLEVOU 3 000 KČ

23. 5. 2018

Oblíbený smartphone Samsung Galaxy S7 nyní pořídíte se slevou 3 000 Kč! Neváhejte!  Slevu získáte po zadaní slevového kódu "samsungs7". Akce je časově omezena.

Při navrhování designu smartphonů Samsung Galaxy S7 nebyly učiněny žádné konmpromisy. Výsledkem je nepřekonatelná použitelnost, která poskytuje pokročilé funkce v mimořádně elegantním vzhledu. Je zkrátka skvělé je mít a je potěšení je používat. Pomocí kombinace vysoce kvalitních materiálů představují smartphony Samsung Galaxy S7 jednoduchý, ale přesto neuvěřitelně účinný způsob, jak kompletně utěsnit vnitřní komponenty a přitom zachovat otevřené porty či konektory sluchátek. Výsledkem je odolnost vůči prachu a vodě, díky které se nemusíte o svůj smartphone obávat.

Skutečný život se odehrává za nejrůznějších světelných podmínek a Vy byste měli být schopni fotografovat, aniž byste museli přemýšlet nad tím, jestli máte dostatek světla. Fotografie požízené pomocí Galaxy S7 jsou ostré, jasné a plné života. Smartphony jsou vybavené výkonnými procesory, pracují hladce a rychle, a zpracují spolehlivě každý bit dodatečných dat na kartě microSD. A přestože jsou přístroje vybaveny větší baterií, jejich nabíjení je stále stejně rychlé.

Samsung Galaxy S7 - běžná cena 13 990 Kč, cena po slevě 10 990 Kč (sleva 3 000 Kč po zadání slevového kódu samsungs7)