SAMSUNG GALAXY S9 S BONUSEM K PROTIÚČTU VE VÝŠI 2 000 KČ

1. 2. 2019

Díky speciální nabídce máte možnost pořídit si smartphone Samsung Galaxy S9 / S9+ za fantastickou cenu. Při jeho zakoupení od nás dostanete Bonus k protiúčtu ve výši 2 000 Kč, který Vám vyplatíme při výkupu Vašeho stávajícího mobilního telefonu. Tento špičkový smartphone tak můžete mít za skutečně skvělou cenu!

Akce platí do vyprodání zásob a vztahuje se na smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ uvedené níže.


Více o Bonusu k protiúčtu zde.

Vychutnejte si perfektně pohlcující atmosféru nejen při sledování videa. Infinity displej Galaxy S9 / S9+ odstraňuje veškeré překážky vašemu vizuálnímu zážitku. Propracovanému designu přední strany vévodí Super AMOLED displej s minimálními rámečky, zadní strana je pak přirozeně plynulá a nenaruší   ji ani výkonný fotoaparát.

Samsung Galaxy S9 / S9+ přináší revoluční fotoaparát, který se přizpůsobí okolnímu světlu jako vaše oko. Už nemusíte čekat na ideání světlo vhodné k fotografování. Teď už budou mít vaše snímky z nočních akcí stejně vysokou kvalitu jako ty, které jste zachytili během slunečného dne. Režim superzpomaleného videa dokáže zachytit 960 snímků za sekundu - vaše záběry se tak promění ve   skutečné umělecké dílo.


Infolinka
+420 245 008 383