Zpracovávám ...

SLUCHÁTKA JABRA ZDARMA K SMARTPHONŮM HUAWEI

1. 2. 2019

Při nákupu smartphonů Huawei P30 nebo Mate 20 Pro nyní obdržíte špičková sluchátka Jabra v hodnotě až 5 690 Kč zdarma jako dárek! Neváhejte. Akce platí do vyprodání zásob!

Akce platí od 1. 6. do 11. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. 

Při zakoupení Huawei Mate 20 Pro obdržíte bezdrátová sluchátka Jabra Elite 65t v hodnotě 4 760 Kč zdarma jako dárek.
Při zakoupení Huawei P30 obdržíte bezdrátová sluchátka Jabra Elite Sport v hodnotě 5 690 Kč zdarma jako dárek.


Jak získat špičková bezdrátová sluchátka Jabra?

  1. Zakoupíte jeden ze smartphonů Huawei uvedených výše v době trvání akce na jedné z našich prodejen nebo online na eshopu.
  2. Příslušná sluchátka Jabra Vám budou vydány/zaslány spolu se zakoupeným telefonem.


Špičková sluchátka Jabra obdržíte při zakoupení těchto smartphonů Huawei

Pravidla akce Sluchátka Jabra zdarma k smartphonům Huawei (dálen jen „Kampaň“)


I. Prodávající: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., Spálená 101/37, 110 00, Praha 1, IČ: 25770471, DIČ: CZ25770471. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 68662.

II. Účastníkem Kampaně (dále jen „Účastník“) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“).

III. Kampaň probíhá od 1. 5. do 11. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob Přístrojů.

IV. Dárkem se rozumí bezdrátová sluchátka Jabra Elite 65t nebo sluchátka Jabra Elite Sport.

V. Podmínkou pro účast v kampani a získání Dárku je nákup nového smartphonu Huawei Mate 20 Pro nebo Huawei P30 (dále jen „Přístroj") na jedné z prodejen prodávajícího či online prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.mp.cz. Při zakoupení Huawei Mate 20 Pro získá Účastník Dárek v podobě bezdrátových sluchátek Jabra Elite 65t. Při zakoupení Huawei P30 získá Účastník Dárek v podobě bezdrátových sluchátek Jabra Elite Sport.

VI. V případě nákupu Přístroje Účastníkem jako spotřebitelem, kdy spotřebitel využije své právo od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě odstoupit (ve smyslu § 1829 Občanského zákoníku), je povinnen spolu s Přístrojem vrátit i obdržený Dárek. Dárek je povinnen vrátit i Účastník, který není spotřebitelem, ale  využije obdobné právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu stanovené v obchodních podmínkách prodávajícího, či po dohodě s prodávajícím. Povinnost vrátit Dárek se dále vztahuje na Účastníka, který se s prodávajícím domluvil na vrácení/výměně Přístroje, či odstoupil od kupní smlouvy a nejedná přitom ve smyslu  § 1829 Občanského zákoníku).

VII. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast účastníka v Kampani, pokud se nejedná o zpracování na základě uděleného souhlasu účastníka. V případě neposkytnutí osobních údajů v rozsahu nezbytném pro účast v Kampani, nebude možné, aby se účastník Kampaně zúčastnil. Správce je možné kontaktovat na e-mailové adrese hlavsa@mp.cz.

VIII. Informace týkající se zpracování osobních údajů Prodávajícím, včetně souvisejících práv, jsou dostupné na adrese: www.mp.cz/ochrana-osobnich-udaju.