Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SLUCHÁTKA ZDARMA PŘI OBMĚNĚ SMARTPHONU SONY XPERIA ZA NOVÝ

2. 1. 2017

Zvažujete výměnu Vaší staré Xperie za nový model Sony Xperia? Pak jako odměnu za věrnost obdržíte od společnosti Sony sluchátka SBH60 zcela zdarma jako dárek.

Jak získat sluchátka zdarma?

  1. Kupte si jeden z níže uvedených smartphonů Sony Xperia.
  2. Zaregistrujte se zde.
  3. Uveďte IMEI číslo Vašeho starého zařízení Xperia a IMEI číslo nového zařízení Xperia.
  4. Nahrajte doklad o zakoupení přístroje Sony Xperia.
  5. Počkejte na potvrzovací e-mail a pokud bude třeba, uveďte další požadované informace.
  6. Pokud budou všechny údaje v pořádku, Sony Vám pošle sluchátka SBH60


Sony Xperia XZ je dokonalým ztělesněním skvělého smartphonu. Je doslova nabitý pokročilými technologiemi a vybavený profesionálním fotoaparátem, inteligentní správou baterie a chytrými funkcemi, které se přizpůsobí podle vás. A to všechno se skvělým vylepšeným designem.

Sony Xperia XCompact je smartphone pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Ne největší. Je to smartphone, který spojuje užitek, pohodlí a krásu. Jeho měkce zaoblený tvar je mimořádně pohodlný do ruky a kompaktní velikost ho předurčuje k používání jednou rukou.

Sony Xperia X je vybaven tím nejpokročilejším fotoaparátem, který lze ve smartphonech Sony nalézt. Ty nejvzácnější okamžiky bývají současně těmi, které je nejtěžší zachytit. Proto je Xperia X vybavena fotoaparátem, který je rychlejší a chytřejší než kdy dříve – s ještě kratší reakční dobou a ještě inteligentnějším ostřením.