Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SMARTPHONY HONOR ZA SKVĚLÉ CENY

22. 5. 2017

Smartphony Honor 8 a Honor 8 Premium nyní pořídíte za fantastické ceny již od 9 990 Kč. Neváhejte! Akce je časově omezena.


Akce platí od 21. 5. do 30. 6. 2017

Honor 8 zaujme špičkovou výbavou v čele s 5.2" Full HD displejemvýkonným 8jádrovým procesorem, celými 4 GB RAM a profesionálním fotoaparátem.

Pozadu rozhodně nezůstává také design a řemeslné zpracování! Za zmínku rozhodně stojí také pokročilý snímač otisků prstů, díky kterému budou veškerá Vaše data v bezpečí. O dlouhou výdrž na jedno nabití se zase postará baterie s kapacitou 3 000 mAh.

Honor 8 Premium kombinuje exkluzivní design a špičkové řemeslné zpracování. Smartphone je vybaven špičkovým duálním fotoaparátem, který nabídne 12 Mpx a hybridní auto focus. Skvělé a nádherně světlé snímky jsou tak samozřejmostí.

Na zadní straně přístroje najdete pokročilý snímač otisků prstů, který Váš telefon odemkne již za 0,4 sekundy. Kombinace špičkového odmijádrového procesoru a 4GB RAM se postará o plynulý multitasking a bleskovou rychlost. Díky baterii s kapacitou 3 000 mAh se můžete těšit na dlouhou výdrž na jedno nabití. Díky pokročilé technologii se Honor 8 Premium z 0% na 47% nabije za pouhých 30 minut. 5,2" FULL HD displej nabízí skvělé barvy z jakéhokoliv úhlu.