Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SNÍŽENÍ CEN SMARTPHONŮ HUAWEI

4. 4. 2017

Právě nyní máte jedinečnou možnost pořídit si smartphony Huawei za výrazně snížené ceny. K tomu možnost financování pomocí splátek s 0% navýšením a dopravou zdarma!


Huawei P9 zaujme na první dojem především fotoaparátem, na jehož vývoji od optiky přes čipy až po algoritmy na zpracování obrazu spolupracovala německá společnost Leica, výrobce kultovní značky fotoaparátů. Fotoaparát je duální, tedy má dva objektivy, dva senzory, každý o rozlišení 12 MPx. – první fotoaparát zachycuje barvy, druhý je monochromatický a slouží k zachycení detailů obrazu. Smartphone je dále vybaven je vybaven 5,2" FULL HD displejem a 64bitovým osmijádrovým procesorem

Huawei P8 Lite nabízí parádní poměr mezi cenou a výkonem. Mezi jeho hlavní přednosti patří elegantní design hlinkového unibody těla, špičkové zpracování, výkonný osmijádrový procesor, podpora LTE, Dual SIM a kvalitní fotoaparát. 5" HD displej je plně laminovaný, má rozlišení 1280 x 720 bodů a je chráněný vrstvou zamezující otiskům prstů.

Huawei Y6 Pro je vybaven spolehlivým a výkonným čtyřjádrovým procesorem bude na Vaší straně při každém Vašem kroku. Díky poskytovanému výkonu zvládnete hravě práci s více aplikacemi naráz. Díky fotoaparátu s rozlišením 13Mpx zachytíte všechny důležité momenty v dnešním uspěchaném světě. Přední fotoaparát se šířkou záběru 84° zajistí, že všechny důležité chvíle zachytíte jasněji než kdy předtím.