Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SNÍŽENÍ CEN SMARTPHONŮ LENOVO

14. 11. 2016

Smartphony Lenovo nyní pořídíte ještě za atraktivnější ceny. Například elegantní smartphone, který vypadá a funguje jako plnohodnotná kamera, Lenovo Vibe Shot nyní pořídíte za skvělých 7 990,- Kč. A to není vše.


Lenovo VIBE Shot je elegantní smartphone, který vypadá a funguje jako plnohodnotná kamera. S 16MPx zadní kamerou, samostatným tlačítkem spouště, optickou stabilizací a infračerveným ostřením nabízí za všech situací vynikající fotografie. Zachyťte ty nejlepší snímky, vytvářejte nový obsah, sdílejte se svými přáteli a užívejte si při tom všem spoustu zábavy.

Lenovo K5 je moderní multimediální smartphone, který na první pohled zaujme prémiovým hliníkovým krytem. Kombinace osmijádrového procesoru a 2GB operační paměti RAM je jistotou, že smartphone zvládne vše, co od něj očekáváte.

Lenovo A7010 je smartphone, který Vás osloví širokoúhlým displejem, který nabídne úhlopříčku 5,5" a FULL HD rozlišení. Dky technologii IPS si navíc zprostředkovaný multimediální zážitek vychutnáte z mnoha úhlů pohledu. Dva vestavěné přední 1.5W stereo reproduktory, které podporují technologii Dolby ATMOS, zaručují úžasný zvukový zážitek.

Lenovo C2 je stylový 4G smartphone, který přináší vynikající výkon za skvělou cenu. Vaše oblíbené hry, aplikace a filmy spustíte rychleji s výkonným čtyřjádrovým procesorem a operačním systémem Android 6.0™.