Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SONY XPERIA M5 SKLADEM

5. 2. 2016

Sony Xperia M5 byl stvořen pro život jaký je. Připravte se na pořizování profesionálních fotografií s tímto voděodolným smartphonem Sony, který jsme právě naskladnili.


Smartphone Sony Xperia M5 byl navržen pro krásu a trvanlivost. Využívá klasickou konstrukci Omnibalance. S rohy z nerezové oceli a rámečku, který rozkládá nárazy, je chráněn proti nárazům a pádům. Voděodolnost je pak pomyslnou třešničkou na dortu.

Někdy máme jen jednu šanci, jak zachytit skvělý snímek. To je důvod, proč je Xperia M5 vybavena technologií, která Vám pomůže zachytit každý okamžik. Zaostřujte jako profesionál díky 0,25 sekundy rychlému automatickému ostření. Fotoaparát s 21,5 Mpx - to je záruka skvělých fotografií.

Xperia M5 nabízí až dvoudenní výdrž baterie. Sledovat více filmů, poslouchat více hudby, povídat si a zůstat venku dlouho do noci, to vše můžete dělat bez starostí. Potřebujete-li energii navíc, Xperia M5 je kompatibilní s rychlou nabíječkou Sony, která vám umožní další hodiny používání po pouhých 10 minutách nabíjení.