Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SONY XPERIA XA SKLADEM

18. 6. 2016

Naskladnili jsme dlouho očekávanou novinku společnosti Sony - model Xperia XA. Smartphone zaujme především precizním dílenským zpracováním, velkým výkonem a pokročilými fotografickými funkcemi. Za povšimnutí též stojí dlouhá výdrž baterie.

Samrtphone Sony Xperia XA má zakřivené hrany displeje, které plynule přecházejí do zaobleného rámečku, a proto je stejně příjemný pro ruku i pro oko. Displej smartphonu pokrývá téměř celou přední stranu, rámeček téměř není vidět. To znamená maximální možnou plochu obrazovky, aniž by narostla velikost telefonu.

Fotoaparát Sony Xperie XA je vždy připraven k akci díky vyhrazenému tlačítku. Už se tedy nestane, že propásnete důležitý okamžik, zatímco budete čekat na spuštění fotoaparátu. Chcete si udělat selfie na večírku nebo třeba zachytit pár detailů z nočního města? Díky vysoce citlivým snímačům smartphonu Xperia XA získáte jasné a ostré snímky i při slabém světle, ať už fotografujete s předním nebo zadním fotoaparátem.

Sony Xperia XA  byl navržen tak, aby pohodlně zapadl do Vaší dlaně. Uživatelské rozhraní je ještě intuitivnější než kdy dříve a smartphone pokračuje v designové řadě, která vše vyjadřuje svou jednoduchostí. Zatímco většina baterií pro smartphony rychle ztrácí svoji maximální kapacitu, smartphone Xperia XA Vás svou výdrží příjemně překvapí. Průkopnická funkce Qnovo Adaptive Charging navíc nabíjí baterii zdravějším způsobem.

Smartphone Sony Xperia XA je v nabídce ve čtyřech atraktivních barevných variantách. Vybere si tak skutečně každý.