SONY XZ1 COMPACT S PŘENOSNÝM REPRODUKTOREM ZDARMA

19. 4. 2018

Při zakoupení Sony Xperia XZ1 Compact získáte bezdrátový reproduktor Sony v hodnotě 2 359 Kč jako dárek. Neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob. K telefonu navíc získáté 2 000 Kč bonus, který Vám proplatíme při výkupu stávajícího telefonu.

Ke smartphonu Sony Xperia XZ1 Compact získáte navíc bezdrátový reproduktor Sony SRS-X11 v hodnotě 2 359 Kč jako dárek.  Akce platí do vyprodání zásob.​

K telefonu navíc dostanete 2 000 Kč šek, který Vám proplatíme při výkupu stávajícího telefonu.

Sony Xperia XZ1 Compact je sice malý, ale je nabitý pořádným výkonem. Díky nejnovějším inovacím Sony, fotoaparátu Motion Eye™ s podporou super zpomaleného pohybu a prémiovému zvukovému prožitku může být všechno ohromující. Smartphone je vybaven technologií digitálního potlačení hluku (DNC). Spárujte ho se sluchátky s podporou technologie DNC a odbourejte až 98 % okolního hluku pro ničím nerušený poslech.

Zachyťte život novým způsobem pomocí fotoaparátu Motion Eye™. Xperia XZ1 Compact je postaven na praktických znalostech získaných z řad α™ a Cyber-shot™ a odhaluje momenty, jaké jste si mohli jen představovat. Dostaňte toho na obrázek víc díky super širokoúhlému 120° zornému poli nebo jediným kliknutím přepněte na 80° široký úhel. Díky blesku displeje budou vaše selfie jasná i při slabém osvětlení.


Infolinka
+420 245 008 383