Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SOUTĚŽ O SONY XPERIA L1

15. 7. 2020

Soutěžte s námi na Instagramu a vyhrajte smartphone Sony Xperia L1. Do soutěže se může zapojit každý, kdo okomentuje soutěžní příspěvek a zároveň bude fanouškem účtu @mobilpohotovostcz.

Pravidla soutěže

  • Pro zapojení do soutěže musí soutěžící sledovat profil @mobilpohotovostcz na Instagramu a napsat komentář pod soutěžní fotografii.
  • Každý soutěžící může přidat maximálně pět komentářů pod soutěžní fotografii.
  • Soutěž probíhá od 15. 7. do 20. 7. 2020 do 12:00.
  • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky pro zařazení do soutěže, bude do 24 hodin po skončení soutěže Organizátorem vylosován jeden výherce.
  • Výhrou v soutěži je 1x rozbalený smartphone Sony Xperia L1.
  • Výherce bude kontaktován prostřednictvím zpráv na Instagramu.
  • Předání výhry proběhne po domluvě s výhercem buď osobně na některé z prodejen Mobil Pohotovost nebo prostřednictvím PPL.
  • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěžícího, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.


Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, v platném znění, se zpracováním osobních údajů jím uvedeným, a to nejméně po dobu 5 let, za účelem nabízení zboží nebo služeb, včetně zasílání novinek, obchodních sdělení, reklamních sdělení elektronickými prostředky dle zákona 480/2004 Sb., v platném znění, a souhlasí se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, město v médiích vydávaným Organizátorem na www.mp.cz, facebookovém profilu a profilu Organizátora na síti Instagram v rámci vyhlášení výsledků soutěže. Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Instagram. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže a nikoliv elektronické sociální síti Instagram. Organizátorem soutěže je Mobil Pohotovost GSM s.r.o., se sídlem Spálená 101/37, Praha 1, 110 00, IČ: 25770471. Společnost zapsané v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 68662.