Zpracovávám ...

SPLÁTKY S 0% NAVÝŠENÍM

12. 7. 2016

Využijte možnosti financování svého nákupu splátkami s 0% navýšením. Můžete je využít k financování vybraného zboží s prodejní cenou 2 000 Kč a vyšší.Nabízíme Vám možnost financování Vámi vybraného zboží splátkami s 0% navýšením a to prostřednictvím společnosti Hello bank.


Více informací o produktu a o nákupu na splátky najdete v sekci splátkového prodeje - zde.


Z nabídky úvěrových produktů vybíráme:


Splátky s 0% navýšením a variabilní dobou splácení


Využijte možnosti financování vybraného zboží pomocí splátek bez navýšení s možností volby doby splácení od společnosti Hello bank.

Dobu splácení si můžete sami zvolit a to v rozmezí 5 - 15 splátek. Pokud chcete, můžete též složit akontaci dle Vašeho uvážení a tím si výši splátky sami určit přesně, jak potřebujete.


Splátky s 0% navýšením nabízíme k těmto produktům

Příklad splácení BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá značku Cetelem): cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 6, výše měsíční splátky 1 666 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 9 996 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.