Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

TELEFON, KTERÝ PRACUJE JAKO POČÍTAČ

6. 1. 2016

Microsoft Lumia 950 XL - to je telefon, který pracuje jako počítač. Připojte tento smartphone do Display Docku a zažijte pocit práce na počítači, která však stále probíhá v telefonu. Při zakoupení tohoto smartphonu do 31. 1. 2016 obdržíte Display Dock zcela zdarma!


Microsoft Lumia 950 XL zaujme na první pohled ohromujícím 5,7" displejem Quad HD, výkonným osmijádrovým procesorem Snapdragon 810 2,0 GHz a fotoaparátem 20 Mpx s optikou ZEISS.

Velkým lákadlem je pak operační systém Windows, díky němuž jsou aplikace, hry a hudba jsou pod jednou střechou díky zbrusu novému obchodu Windows Store a asistentka Cortana odesílá užitečné připomínky do všech vašich zařízení se systémem Windows 10. Aplikace balíku Office jsou snadno použitelné na obrazovkách libovolné velikosti.

Aby toho nebylo málo, nabízí smartphone fantastické fotografie díky 20 Mpx fotoaparátu s optikou ZEISS. Snímač automaticky redukuje rozmazání a zajišťuje tak ostřejší a detailnější fotografie. A díky jedinečným funkcím jako je přirozený blesk se třemi diodami LED a automatický režim Rich Capture vás nezastaví ani náročné světelné podmínky.


Při zakoupení smartphonu Microsoft Lumia 950 XL získáte promo kód (tento kód získáte po aktivaci a přihlášení do aplikace Lumia Offers App ve Vašem smartphnou Microsoft Lumia) k získání zařízení Microsoft Display Dock na webu Microsoft Store.

Platí při zakoupení a registraci nabídky v období od 01. 12. 2015 do 31. 1. 2016 a do vyčerpání skladových zásob. Propagační kód je nutné uplatnit v obchodě Microsoft Store do 29. 2. 2016. Při uplatnění kódu je zapotřebí platná kreditní nebo debetní platební karta.

Detailní podmínky akce naleznete zde.


Připojte telefon Lumia 950 nebo 950 XL do doku Display Dock a můžete vykonat více práce díky externímu monitoru, klávesnici a myši. Aplikace Office a Outlook se zvětší a vytvoří pracovní prostředí optimalizované pro velkou obrazovku, které zvýší vaši produktivitu. Je to zážitek z práce podobné práci na počítači, která ale probíhá v telefonu.

Užijte si práci podobnou práci na počítači, která ale probíhá v telefonu. Zatímco pracujete s externím monitorem, můžete nadále používat telefon Lumia 950 nebo 950 XL jako obvykle – přijímat hovory a odesílat textové zprávy bez přerušení zobrazení na velké obrazovce. Maximalizujte produktivitu díky výhodám větší obrazovky a současného používání telefonu.