Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

TĚŠÍME SE NA IPHONE 11 A 11 PRO

13. 9. 2018

Těšíte se na nové smartphony Apple iPhone 11 a 11 Pro? Chcete si být jistí, že Vám neunikne žádná nová informace o těchto novinkách? Pak registrujte svůj zájem níže. Smartphony budou v prodeji od 20. 9. 2019.

iPhony 11 Pro disponují Super Retina XDR displejem (iPhone 11 Pro o úhlopříčce 5,8" a iPhone 11 Pro Max o úhlopříčce 6,5"). Tento displej má dvě špičkové hodnoty jasu. A dobře ví, kdy kterou použít. Venku na slunci se rozzáří jasem až 800 nitů, aby člověk dobře viděl při focení nebo vyřizování záležitostí za pochodu. A při prohlížení obsahu s extrémním dynamickým rozsahem září jasem až 1200 nitů. Čip A13 Bionic jsme vyvinuli s důrazem na strojové učení. Proto iPhone dokáže věci, které žádný jiný smart­phone nesvede. Rychlostí, výkonem a inteligencí má před všemi ostatními čipy několikaletý náskok.

Revoluční trojitá fotosoustava spojuje špičkovou technologii s legendární jednoduchostí iPhonu. Zachycuje až čtyřikrát větší scénu. I při hodně slabém světle dělá krásné fotky. Natáčí nejkvalitnější video ze všech smartphonů – a má na jeho úpravy stejně dobré nástroje jako na fotky. Takový fotoaparát ještě svět neviděl. 

iPhone 11 nabídne Liquid Retina displej, který na první pohled zaujme realistickým podáním barev. Čip A13 Bionic je tak výkonný, že všechno zvládá rychle a plynule. Šetrný, takže Vám baterie vydrží mnohem déle. Pokud náhodou dojde, tak ji díky rychlému nabíjení nabijete za kratší dobu. Chcete skvělá videa? iPhone 11 natáčí všemi kamerami nádherně ostré 4K video při 60 fps. Ultraširokoúhlá kamera zachycuje čtyřikrát větší scénu, takže se výborně hodí na akční záběry. Třeba jak tvůj pes chytá míček. A na dětské besídce si zoomem přiblížíš nejen obraz, ale i zvuk. Navíc teď můžeš videa upravovat stejně snadno jako fotky.