TĚŠÍME SE NA IPHONE XS A XS MAX

13. 9. 2018

Těšíte se na nové smartphony Apple iPhone XS a XS Max? Chcete si být jistí, že Vám neunikne žádná nová informace o těchto novinkách? Pak registrujte svůj zájem níže. Smartphony budou v prodeji od 29. 9. 2018.

iPhony Xs a Xs Max disponují Super Retina displejem (iPhone Xs o úhlopříčce 5,8" a iPhone Xs Max o úhlopříčce 6,5"). Jde o speciálně navržený OLED panel s HDR zobrazením, který  má nejvěrnější podání barev na trhu, dokonale temnou černou a mimořádný  jas. Zdokonalené Face ID umožňuje iPhone jedním pohledem bezpečně  odemknout a přihlásit se do aplikací nebo k účtům.

Čip A12 Bionic s Neural Enginem další generace podporuje strojové učení v reálném čase. Proměňuje tak focení, hraní, rozšířenou realitu a další funkce. Přelomová 12MP dvojitá fotosoustava s portrétním režimem, portrétním nasvícením, vylepšený m efektem bokeh a úplně novým ovládáním hloubky ostrosti posouvá portréty zase o stupeň výš.

Nechybí voděodolnost. A iOS 12, nejvyspělejší mobilní operační systém s výkonnými novými nástroji, díky kterým je iPhone ještě osobnější než dřív.

Mám zájem o Apple iPhone Xs

Budeme Vás v předstihu informovat o zahájení předobjednávek.

S registrací zájmu získáte pevné místo v pořadí zájemců - budete tak mezi prvními majiteli. To vše bez starostí - vše potřebné ohlídáme za Vás.

Apple iPhone Xs a Xs Max budou k dostání v těchto barevných variantách

Infolinka
+420 245 008 383