Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

VELKÉ SNÍŽENÍ CEN SMARTPHONŮ LENOVO

8. 8. 2016

Hledáte to pravé letní osvěžení? Snížili jsme ceny u smartphonů Lenovo. Pokud tedy pokukujete po novém modelu této značky, anebo Vás zajímá především super cena, pak nastal ten ideální čas pro jeho pořízení.


Zachyťte ty nejlepší snímky, vytvářejte nový obsah, sdílejte se svými přáteli a užívejte si při tom všem spoustu zábavy. Lenovo VIBE Shot je elegantní smartphone, který vypadá a funguje jako plnohodnotná kamera. S 16MPx zadní kamerou, samostatným tlačítkem spouště, optickou stabilizací a infračerveným ostřením nabízí za všech situací vynikající fotografie.

Užijte si filmy s neuvěřitelným rozlišením 1920 x 1080 px. Díky širokoúhlé obrazovce Lenova A7010 můžete vidět obrázky v plné kvalitě a ještě více si tak užívat surfování. Dva vestavěné přední 1,5W stereo reproduktory s podporou Dolby ATMOS zaručují úžasný zvukový zážitek.

Smartphone s velkou baterií a odolností proti stříkající vodě - to je Lenovo Vibe P1m. Zapojte ho do zásuvky a během pár minut budete mít, díky funkci rychlého nabíjení, dostatek energie na zbytek dne. Díky funkci nabíjení přes OTG můžete nabíjet ze svého smartphonu další zařízení, kdykoliv je to potřeba.

Lenovo A536 Dual SIM je všestranný smartphone za více než příznivou cenu. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem, operačním systémem Google Android ve verzi 4.4 KitKat a dvojicí fotoaparátů. Technologie HSPA+ zajišťuje bleskurychlé nahrávání a stahování souborů. Prostorný 5" displej je ideální pro časté sledování filmů, hraní her a surfování po internetu.